Pasākums “Draudzības čemodāns” Medņevā

Kā katru gadu, jauna sezona Medņevas Tautas namā iesākās ar pasākumu “Draudzības čemodāns”, kur savus sagatavotos priekšnesumus rādīja  Medņevas bērnu dramatiskais kolektīvs ar skeču –“Maināmies?”, Medņevas dramatiskais kolektīvs “Savējie”  ar skečiem- “Vīrs atgriezies!” un  “Dakters”.   Lomās iejutās Zane Briediņa, Lucija Rundzāne, Andris Babāns un Zintis Dvinskis (abu kolektīvu vadītāja Valentīna Kaļāne).

Viļakas dramatiskais kolektīvs (vadītāja Ineta Lindenberga)  “Draudzības čemodānam” bija sagatavojuši  divus skečus- “Grūtnieces kaprīzes”- lomās iejutās kaprīzā sieva  Vida Zelča  un vīrs Juris Romonovskis un “Viens  pats mājās”- Ilga Pizika, Ineta Lindenberga, Normunds Orlovs un Juris Romonovskis.

Pirmo reizi uz skatuves  kāpa Susāju dramatiskais kolektīvs, kuru vada Mārīte Bukovska ar skeču ‘’Šmakauka”, kur saimnieces lomu tēloja  Ligita Romka, kaimiņienes lomu Aija Baranova , bet policistu lomās iejutās Leontīna Aleksāne un Harijs Dvinskis.  

Žīguru dramatiskais kolektīvs (vadītāja Valentīna Kaļāne) uz skatuves kāpa trīs reizes ar skečiem- “Zvaigžņu pētnieks”- lomās Pēteris Nāgels un Mārtiņš Kaļāns, “Uzzied ziediņš”-lomās Mārīte Bukovska un Vera Andrejeva un “Fotosesija”, kur modeles lomā iejutās Daina Baraņenko un fotogrāfs Mārtiņš Kaļāns.

Rubeņu dramatiskais kolektīvs- vadītāja Mudīte Maslova  iejutās Meža mātes lomā un visi kolektīva  aktieri bija saģērbušies  skaistos meža dzīvnieku tērpos, lai kopā sagaidītu Jauno gadu.

Ar muzikāliem priekšnesumiem skatītājus priecēja Žīguru līnijdejotājas (vadītāja Laima Timmermane) un Medņevas Tautas nama sieviešu vokālais ansamblis “Melodija” (vadītāja-Inita Raginska).

Pasākumu vadīja atraktīvās “pelītes” Karina Aleksejeva  un Zane Briediņa.Paldies Zintim un Jāzepam par apskaņošanu.

  Lai mums visiem izdodas atklāt jaunus apvāršņus, radīt interesantas lietas, un doties galvu reibinošos piedzīvojumos! PALDIES!

Medņevas Tautas nama vadītāja Skaidrīte Šaicāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ģimenes – miera un prieka osta

Svētdien, 5.septembrī Viļakas Romas katoļu baznīca tika piepildīta ar mieru un prieku, jo notika ...

Par Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darba organizāciju ārkārtējās situācijas apstākļos

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.1. un ...

Jauniešu projektu aktualitātes

Aprīļa vidū Viļakas jauniešu iniciatīvu centra darbinieces piedalījās projektu izstrādes apmācībās par tēmu, kas ...