Vakarēšanas gaidās Viļakas Valsts ģimnāzijā

Katru gadu Ziemassvētkus gaidām ar brīnuma atnākšanu. Šogad daba ar laikapstākļiem mūs nelutina, bet tas netraucēja mums kopā radīt sevī Ziemassvētku sajūtas un patīkamas emocijas.

Mēs, Viļakas Valsts ģimnāzijas saime, katru gadu svinam                Ziemassvētkus un radām svētku noskaņas skolā visi kopā.

  Viss sākās ar skolas rotāšanu. Skolas rotāšanā katrs pielika savu roku un lielu paldies vēlamies teikt divpadsmitajai klasei, kuri sagādāja un izrotāja mūsu skolas lielo egli.

VVĢ skolēnu parlaments nedēļu  pirms Ziemassvētku brīvdienām izdomāja trešdienu pavadīt patīkamākā un neierastākā atmosfērā, kur  ikvienam bija iespēja nākt uz skolu siltās zeķēs vai čībās, radot sajūtu kā mājās. Trešdien bija arī piparkūku cepšanas akcija, kurā piedalījās ikviens 7.-12.klašu skolēns mājturības skolotājas vadībā, lai vēlāk vakarēšanas pasākumā tās visi kopā baudītu. Šīs dienas noslēgumā  atjaunotajā ģimnāzijas zālē visi  kopā sanācām un skatījāmies Ziemassvētku filmu.

Ceturtdien mums bija alternatīvā diena, ļoti saistošas un inovatīvas mācību stundas vadīja Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Žanna Maksimova, uzņēmēja Lilita Aleksāne, kultūras jomas  darbiniece Skaidrīte Šaicāne un brīvprātīgā Helēna no ārzemēm. Šīs dienas vakarpusē visa skolas saime- skolēni, skolotāji, tehniskie darbinieki, skolēnu vecāki un ģimenes pārstāvji- nācām kopā uz vakarēšanu sveču gaismā un pie svētku klātiem galdiem. Vakarēšanas scenāriju bija veidojuši skolēnu parlamenta pārstāvji, un tas bija plānots un  noritēja  bija divās daļās:  pirmajā daļā bija skolas Interešu izglītības priekšnesumi ( tautas dejas, teātris, solo priekšnesumi, koris, modernās dejas), otrajā daļā baudījām katras klases un skolotāju sagatavotos  priekšnesumus un parlamenta piedāvātas aktivitātes. Īpaši uzrunājoša aktivitāte saistījās ar ikviena personisko netikumu  uzrakstīšanu uz lapiņām un to nodošanai uguns mēlei. Visi  tiešām bija pacentušies, un tāpēc vakars izdevās lieliski. Vakarēšanas pasākumu vadīja 10.-12.klašu skolēni Santa, Simona, Kristiāna, Katrīna,  Arvis, Kristiāns, Mairis, Daniels, kuri ar skaistām dzejas rindām radīja patīkamas emocijas.

Teksts :  VVĢ skolnieces Simona Zaremba un Kristiāna Kokoreviča

Foto: Madara Jeromāne un Evita Zaremba -Krīgere

Citas ziņas no šīs kategorijas

Traktortehnikas īpašnieku ievērībai!

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina! Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu ...

Balvu novada domes sēde 2023.gada 23.novembrī

Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine sasauc domes sēdi 2023.gada 23.novembrī, plkst.09.00.  Sēde notiks klātienē Bērzpils ...

Balvu novada domes sēde 2023.gada 22.jūnijā

Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc domes sēdi 2023.gada 22.jūnijā, plkst.09.00. Sēde notiks ...