Informācija par projektu Nr. 8.1.2.0/18/I/001

2019.gada augustā un septembrī sekmīgi noslēdzās projektā Nr. 8.1.2.0/18/I/001 “Modernizēt mācību vidi Viļakas Valsts ģimnāzijā” plānotie būvdarbi, kurus veica  Personu apvienība SIA “ĢL Konsultants” un Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LVS Building” un SIA “Ozolmājas”. Bija plānots, ka līdz novembra beigām iegādāsies 200 krēslus ar ko aprīkot skolas daudzfunkcionālo zāli, taču tā kā krēslu iegāde ir neattiecināmie izdevumi projektā, tad pašvaldība līdzekļus krēslu iegādei ieplānos tikai 2020.gada budžetā.

Līdz ar to līdz 100 % projekta pabeigšanai ir jāgaida 2020.gada 1.ceturksnis, kad tiks iegādāti krēsli un aprīkota daudzfunkcionālā zāle.

Viļakas Valsts ģimnāzijas kolektīvs, skolēni, skolotāji un tehniskie darbinieki, ir apdzīvojuši atjaunoto skolas ēku un ir apmierināti ar skolā veiktajām pārmaiņām un iegādāto informācijas tehnoloģiju aprīkojumu.

Informāciju sagatavoja: Vineta Zeltkalne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Svētkos izvēlies Balvu novada amatnieku, mājražotāju produkciju!

Atbalsti vietējo un svētku dāvanām izvēlies tepat Balvu novadā ar mīlestību un rūpēm radītus ...

Informatīvais seminārs darba devējiem

Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiāle aicina darba devējus piedalīties informatīvajā seminārā darba devējiem “Aktualitātes ...

Realizēts projekts „Aļinas Stubailovas ģimenes ārsta prakses pakalpojumu pieejamības attīstība”

Ģimenes ārste Aļina Stubailova Viļakā ir realizējusi projektu Nr. 9.3.2.0/19/A/034 „Aļinas Stubailovas ģimenes ārsta ...