Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

« Agraki notikumi    Planotie notikumi »

26 Augusts 2019

Nav ieplānoti notikumi/pasākumiViļakas novada domes kārtējā sēde  tiek sasaukta 29.08.2019. plkst.14.00 Viļakas novada domē, Abrenes ielā 26, Viļakā.

No 20.jūnija līdz 15.augustam Viļakas parka teritorijā notika novada pludmales volejbola čempionāts.

Šinī sezonā tika pamainītas spēļu norises dienas. Ja citus gadus sacensības notika izejamās dienās (sestdienās vai svētdienās), tad šogad spēles norisinājās darba dienu vakaros.

Laipni aicināti piedalīties Stiglovas upes straujteču kopšanas talkā 10.septembrī, lai turpinātu pagājušajā gadā iesākto darbu.

Viļakas novadā dzīvo 668 personas ar invaliditāti (VDEĀVK 2016.gada dati) un 159  personas no tām ir Deinstitucionalizācijas (turpmāk DI) projekta tiešā mērķa grupa: 87 personas  ar garīga rakstura traucējumiem (turpmāk personas ar GRT) un 72 bērni ar funkcionāliem traucējumiem (turpmāk bērni ar FT), līdz ar to ir nepieciešams pielāgot infrastruktūru sociālo pakalpojumu sniegšanai un pieejamībai tepat Viļakas novadā.

Valsts robežsardze, atzīmējot savu simtgadi, Latvijas brīvvalsts robežsargu un Latvijas brīvības cīnītāju piemiņai no 19.-23.augustam organizēja Lāpu skrējienu apkārt Valsts robežai.

Valsts robežsardze aicināja ikvienu novada iedzīvotāju un viesi piedalīties Lāpu skrējienā. Šādi godinot pašaizliedzīgos robežsargus, kā arī citus Latvijas brīvības cīnītājus, kuri cīnījās par Latvijas valsts neatkarību un krita aizstāvot Latviju.

Š.g.21.augustā Viļakas novada domē Latvijas Valsts Radio un televīzijas centrs ( turpmāk LVRTVC) organizēja tikšanos ar uzņēmējiem, Viļakas novada iedzīvotājiem. Tiešraidi rādot Facebook par uzņēmuma veikumu un izaicinājumiem Latgalē.

Latvijas pierobežā top divu jaunu apraides mastu būvniecība. Viens Krāslavas novada Skaistā, otrs Viļakas novada Medņevas pagasta Aizpurvē.

2019. gada 17. augustā Neatkarības (agrāk Jēkaba) laukumā Rīgā jau sesto gadu norisinājās Latgales diena Rīgā. Visas dienas garumā darbojās amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kur katrs varēja iegādāties garšīgus labumus no Latgales tematiskajiem ciemiem, kā arī keramiku, pinumus, izšuvumus un daudzas citas Latgalei raksturīgas lietas un, protams, bija iespēja apzināt tūrisma iespējas pie Latgales novadu tūrisma speciālistiem un baudīt kultūras programmu, priecājoties par latgaliešu tautas mūziku un viesmīlību. Bija iespēja vērot arī podnieku darbošanos ar mālu, audēju aušanu stellēs un kalēja kalšanu kalvē.

Kalendārs
« Novembris 2019 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Īsās ziņas
23.novembrī plkst. 19.00 Medņevas Tautas namā Večerinka ...
1.decembrī plkst.15.00 Viļakas kultūras namā Ziemas ieskaņu koncerts. Piedalās Viļakas KN, pamatskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas, mūzikas skolas kolektīvi. ...
1.decembrī plkst.17.00 Viļakā pie Abrenes ielas 1.nama Pirmās Adventes sveces iedegšana ...
5.decembrī plkst.15.00 pie Viļakas novada domes Viļakas novada egles iedegšana ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...