Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2018. gada 18. jūnija līdz 18. jūlijam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā".
Edgars Prancāns no Rekavas vidusskolas tika uzaicināts uz Latvijas izlases sastāvu startēt Eiropas čempionātā svarbumbu celšanā.
No 10.- 13.maijam Ungārijas pilsētā Kečskemet norisinājās Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Kopumā piedalījās 23 valstis. Edgars startēja junioru un pieaugušo grupā svara kategorijā līdz 85kg. Vingrinājums Edgaram bija jāizpilda garajā ciklā. Edgars uzcēla 65x 32kg smagas svarbumbas un laboja sev piederošo Latvijas rekordu junioru un pieaugušo grupā. Šis rezultāts Edgaram lika ierindoties otrajā vietā junioru grupā un trešajā vietā pieaugušo grupā.
Valsts robežsardzes koledžas profesionālās tālākizglītības programmas “Robežapsardze” (3.profesionālās kvalifikācijas līmenis) apguvei, par valsts budžeta līdzekļiem, uzņem Latvijas pilsoņus ar vidējo izglītību, kuriem līdz 2018.gada 20.augustam (ieskaitot 20.08.20180) ir pilni 18.gadi, kuri nav vecāki par 30 gadiem (dzimšanas datums ne agrāks kā 24.09.1988.) un ar savām personiskajām īpašībām, fizisko sagatavotību, veselības stāvokli, augumu (vīriešiem ne mazāks kā 168 cm, sievietēm ne mazāks kā 165 cm) ir piemēroti dienestam Valsts robežsardzē. Mācības Valsts robežsardzes koledžā (Robežsargu skolā — 1 gads).
18.maijs solīja vēsumu un mitrumu, tomēr laika prognozes nebija šķērslis Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem un ciemiņiem, Viļakas pamatskolas 4.klases skolēniem, svinēt sporta svētkus.
4.klases skolēni ar savu skolotāju Inesi Rēvaldi stāstīja un rādīja pasaku par dzīvniekiem, putniem un kukaiņiem, kuri modās no rīta sveikt jaunu dienu, ievingrinot pirmsskolas bērnus sportiskām aktivitātēm.
Latvijas daba ir mūsu nacionālā bagātība, tāpēc valstij un tās iedzīvotājiem kā gādīgiem saimniekiem ir jāzina, kāda, cik daudz, kādā kvalitātē un kurās vietās atrodama dabas daudzveidība, kādi ir nepieciešamie pasākumi, lai to saglabātu un nodrošinātu pastāvēšanu arī nākotnē. Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā eksperti laika posmā no 2017. līdz 2019. gadam apsekos Latvijas teritoriju, uzskaitot Eiropas Savienības (ES) nozīmes aizsargājamos biotopus – viendabīgas teritorijas, kurās sastopama liela bioloģiskā daudzveidība, piemēram, bioloģiski vērtīgi zālāji, dabiskoties sākušas mežaudzes, purvi, avoksnāji, cilvēka mazietekmēta jūras piekraste un kāpas, upes, ezeri, alas un iežu atsegumi.