Viļakas novada domes mājas lapa

Rudens Viļakas pamatskolā

Ir pagājis pirmais darba cēliens mūsu skolā – pirmie divi mācību mēneši aizlidojuši vēja spārniem.

Mācību gadu sākām ar svētkiem. Nu jau 20.reizi Zinību dienu bijām priecīgi pulcēties Viļakas pamatskolā, ko visi saucam par savējo. 80 skolēni, no kuriem 11 pirmklasnieki, skolotāji, bērnu vecāki un vecvecāki, ciemiņi priecājās par atkalredzēšanos. Apņēmības pilni uzsākām  mācību procesu. Pirmajās vēstures stundās 6.klase apmeklēja Loginu senkapus, kur vērojām arheologu darbu, bet dabaszinības uzsāka Kārsavas novada Tauderjāņos, kur AS Latvijas Valsts meži rīkoja interaktīvās Mežu dienas. Savukārt sākumskolas skolēni devās iepazīt Balvu pilsētu un interesanto Balvu novada muzeju, vēlāk mērojot ceļu uz Naudaskalna zemnieku saimniecību “Ozolmājas”.  Septembra vidū piedalījāmies Eiropas Sporta nedēļas aktivitātēs.

Oktobri ieskandinājām ar Skolotāju dienas svinībām, kad ar atraktīviem priekšnesumiem pedagogus priecēja skolēni, bet  ģimnāzijas 11.klases audzēkņi izmēģināja skolotāja amatu Viļakas pamatkolas klasēs. 10.oktobri sākumskolas skolēni veltīja garam, nogurdinošam, bet aizraujošam braucienam uz Rīgu, kur tika apmeklēts Leļļu teātris, Rīgas Skolu muzejs un Kara muzeja ekspozīcija. Skolēni baudīja arī rudenīgu pastaigu pa Rīgas ielām, aplūkoja Brīvības pieminekli un guva kopā būšanas prieku. Pirmklasnieki oktobrī devās pārgājienā uz nodarbību novada bibliotēkā, viesojās Viļakas Pirmsskolas Izglītības iestādē. 16.oktobra saulaino pēcpusdienu veltījām talkai pilsētas parkā, kam tradicionāli sekoja mielošanās ar pankūkām. Un, protams, neizpalika 6.klases organizētās jautrās aktivitātes piektklasniekiem, kas noslēdzās ar klašu vakariem un diskotēku.

Tā mūsu skolā ikdienā mijas mācību stundas, sporta sacensības, pulciņu nodarbības ar jautriem un izzinošiem pasākumiem, kas viss kopā ir saturīgs, kompetencēs balstīts mācību process. Lai mums veicas arī tālāk!

Teksts – A.Ločmele
Foto – no skolas arhīva

07.11.2019
Kalendārs
« Decembris 2019 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Īsās ziņas
6.decembrī plkst.17:00 Viļakas Mūzikas un mākslas skolas zālē labdarības koncerts "Nepaej garām" ...
No 1.-20.decembrim Žīguru kultūras namā rokdarbu izstāde-pārdošana ...
1.decembrī plkst.15.00 Viļakas kultūras namā Ziemas ieskaņu koncerts. Piedalās Viļakas KN, pamatskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas, mūzikas skolas kolektīvi. ...
1.decembrī plkst.17.00 Viļakā pie Abrenes ielas 1.nama Pirmās Adventes sveces iedegšana ...
5.decembrī plkst.15.00 pie Viļakas novada domes Viļakas novada egles iedegšana ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...