Viļakas novada domes mājas lapa

Oktobris Viduču pamatskolā

Rudens otrais mēnesis Viduču pamatskolā sākās ar sveicienu skolas  110.dzimšanas dienā. Skolas zvans plkst. deviņos no rīta aicināja visus skolēnus, skolotājus, tehniskos darbiniekus pulcēties skolas zālē. Ienākot tajā- pārsteigums. Uz galda rotājās svētku kūciņas, veidojot skaistu 110. Skolas direktore Ināra Sokirka īsumā ieskicēja skolas vēstures gaitas. Mūzikas skolotājas Initas Raginskas vadībā tika dziedātas dziesmas, bet veltījuma dziesma „Happy birthday” skanēja pat četrās valodās. Noslēgumā visi paņēma svētku kūciņu, un ar gardu apetīti to notiesāja.

Drīz vien klāt Skolotāju diena. 9.klases skolēni organizēja svētkus „Paldies Tev, skolotāj!”. Skolā ieradās Viļakas katoļu baznīcas priesteris Guntars Skutels. Viņš atcerējās savas skolas gaitas. Tad kopīgi tika noskaitīta lūgšana- veltījums skolai jubilejā.9.klases skolēni turpināja vadīt svētku pasākumu: tika izveidoti uzdevumi skolēniem- vajadzēja atpazīt skolotājus pēc tikai viņiem raksturīgām lietām. Savukārt skolotājiem bija jāatpazīst skolēni, kur- 20 pasaules valstīs. Turpmāk skolotāji tika atbrīvoti no darba- mācību stundas bija sagatavojuši vadīt devītie.

Rudens ir arī skolas apkārtnes uzkopšanas laiks. Koku lapas sabirušas papilnam. Visi ķērušies pie klāt un lielais darbs ir padarīts. Skolas apkārtne priecē jebkuru.

Savukārt sporta skolotājs Dāvis Keisels ir noorganizējis sporta dienas pasākumu. Ātri tapa četras jauktas komandas un bija jāsacenšas bumbas mešanā grozā un vārtos ar beisbola nūju, jācenšas aizlēkt pēc iespējas tālāk. Noslēgumā visi skolēni vienlaikus spēkus mēroja Tautas bumbas sacīkstēs. Uzvarētāji bija visi, balvās saņemot garšīgu sulas krūzi un riktīgu paku ar prjaņikiem.

Oktobra beigās bioloģijas skolotāja Ilze Saidāne noorganizēja mācību vizīti uz SIA „ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parku „URDA” un Z/s „Vējiņi”, kur apskatīja pazemes karsta ezerus. Skolēni bija sajūsmā par Dabas un tehnoloģiju parku, kur paši varēja izmēģināt dažādas lietas un risināt uzdevumus.

Un pa vidu vēl skolotāja Inita Raginska ar savu meitu Raivitu sniedza koncertu Viļakas katoļu baznīcā Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros.

Tad bija klāt rudens brīvdienas, lai uzņemtu spēkus jaunam darba cēlienam.

Skolotāja Lilita Šaicāne

07.11.2019
Kalendārs
« Decembris 2019 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Īsās ziņas
6.decembrī plkst.17:00 Viļakas Mūzikas un mākslas skolas zālē labdarības koncerts "Nepaej garām" ...
No 1.-20.decembrim Žīguru kultūras namā rokdarbu izstāde-pārdošana ...
1.decembrī plkst.15.00 Viļakas kultūras namā Ziemas ieskaņu koncerts. Piedalās Viļakas KN, pamatskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas, mūzikas skolas kolektīvi. ...
1.decembrī plkst.17.00 Viļakā pie Abrenes ielas 1.nama Pirmās Adventes sveces iedegšana ...
5.decembrī plkst.15.00 pie Viļakas novada domes Viļakas novada egles iedegšana ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...