Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

TAGAD VISI “SADALES TĪKLS” PAKALPOJUMI PIEEJAMI E-VIDĒ Ieskatieties: sadalestikls.lv

Pēdējos gados AS "Sadales tīkls" ir aktīvi strādājusi, attīstot pakalpojumus un to pieejamību e-vidē. Šobrīd visus "Sadales tīkls" pakalpojumus klienti var saņemt attālināti.

e-PAKALPOJUMI

Nekustamā īpašuma tirgotājiem un pircējiem

Ja vēl tikai plānojat tirgot vai iegādāties zemi vai ēku, kurā nav pieslēguma elektrotīklam, "Sadales tīkls" piedāvā iespēju e-vidē pieteikt jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu izvēlētajā īpašumā un jau iepriekš, turklāt bez maksas saņemt prognozējamo izmaksu aprēķinu.

Privātmāju īpašniekiem un uzņēmējiem

Visaptverošs ir e-pakalpojumu grozs jauniem privātmāju īpašniekiem un uzņēmējiem, kas tikko sākuši iekārtot telpas biznesam, kā arī ikvienam, kam vajadzīga elektrība vietā, kur pašlaik elektrības pieslēguma nav. "Sadales tīkls" e-vidē tagad paveicams itin viss, kas nepieciešams – no jauna elektrības pieslēguma pieteikuma un sekošanas līdzi tā īstenošanai līdz pat līguma apstiprināšanai.

Efektīvam elektrības lietotājam

"Sadales tīkls" e-vidē klienti var nodot elektrības skaitītāju rādījumus, uzzināt, kad īpašumā tiks uzstādīts viedais skaitītājs, un sekot līdzi elektrības patēriņam. Iegūtie elektrības patēriņa grafiki ļauj analizēt šī enerģijas veida lietošanas paradumus, tarifu kalkulators – e-vidē pārliecināties par izvēlētā tarifu plāna efektivitāti, bet slodzes izmaiņu attālināts pieteikums – ērti pielāgot pieslēguma jaudu ikdienā nepieciešamajai.

e-SASKAŅOJUMI

Zemes, mežu un ēku īpašniekiem

Klientiem, kuriem, veicot saimniecisko darbību, aktuāli saņemt  "Sadales tīkls" atļaujas, piemēram, rakšanas darbiem, mežizstrādes veikšanai vai citām darbībām elektrotīklu tuvumā, tagad ir iespēja visu nepieciešamo pieteikt un apstiprinājumus saņemt ar e-saskaņojumu palīdzību.

Inženieriem, arhitektiem, mērniekiem

E-saskaņojumi ļauj arī dažādu nozaru speciālistiem, pildot savus profesionālos pienākumus, ērti un vienkārši AS "Sadales tīkls" e-vidē saskaņot, piemēram,  zemes ierīcības un būvprojektus, topogrāfiskos un teritorijas attīstības plānus.

e-INFORMĒTĪBA

Atbalstot klientu prasību pēc ātras un precīzas informācijas apmaiņas, "Sadales tīkls" tagad ir klientam pieejams 24/7.

Uzticamam padomam

Individuālas ekspertu e-konsultācijas, ātrās atbildes mājaslapas tērzētavā un e-semināri – tā ir iespēja uzzināt visu aktuālo par elektrotīkliem un elektrības piegādi, kā arī ērti precizēt jebkuru detaļu, pat neizejot no mājām.

Ātrai uzziņai

Darbu kartes e-vidē atspoguļo aktuālos un paredzamos investīciju projektus, trašu tīrīšanas darbu vietas, tehniskos darbus un plānotos atslēgumus elektrotīklā gan pilsētās un reģionos, gan konkrētā adresē. Informācija e-vidē un SMS ziņas nodrošina klientiem iespēju laikus saņemt informāciju par "Sadales tīkls" iecerēm un ērti plānot savu ikdienu.

Neplānotām situācijām

Lai dabas untumu izraisīta īslaicīga elektroapgādes traucējuma gadījumā jau pirmo 15 minūšu laikā uzzinātu, kad paredzama elektrības padeves atjaunošana, klientiem atliek vien savlaicīgi "Sadales tīkls" e-vidē izvēlēties sev ērtāko elektronisko operatīvās informācijas saņemšanas kanālu – SMS un/vai e-pastu. Lielu daļu neplānotu elektroapgādes traucējumu pieslēgumiem vidējā spriegumā attālināti reģistrē un pat novērš "Sadales tīkls" automatizētās sistēmas. Informācija par visiem reģistrētajiem atslēgumiem tiek apkopota un ik pēc 15 minūtēm atjaunināta kartē, kas klientiem pieejama e-vidē.

Vairāk informācijas: sadalestikls.lv

06.11.2019
Kalendārs
« Decembris 2019 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alvīne
Īsās ziņas
13.,14.,17.decembrī Nemateriālās kultūras mantojuma centrā "Upīte" čigānu masku gatavošanas meistarklases. ...
19.decembrī Viļakas Kultūras namā plkst.10.00 Svētku eglīte Viļakas PII audzēkņiem un Viļakas pilsētā deklarētajiem bērniem, kuri neapmeklē pirmskolas izglītības iestādi. ...
20.decembrī plkst.19.00 Upītes Tautas namā komēdija "Jaungada taksometrs 2". Ieeja: EUR 2.50 ...
25.decembrī Viļakas Kultūras namā plkst.16.00 Amatiermākslas kolektīvu koncertuzvedums "Cimdiņa mistērija Ziemassvētkos'' ...
25.decembrī pulksten 19.oo Borisovas tautas namā Andra Ūdra ludziņu „Gražīgais Ziemassvētku vecītis” izrādīs literāri muzikālās kopas jaunieši, bet ziemīgas melodijas......
25.decembrī plkst.19.00 Medņevas Tautas namā Santas Kasparsones Ziemassvētku koncerts. Ieeja brīva. ...
25.decembrī plkst.22.00 Medņevas Tautas namā Ziemassvētku balle ...
No 1.-20.decembrim Žīguru kultūras namā rokdarbu izstāde-pārdošana ...
29.decembrī plkst.16.00 Viļakas kultūras namā komēdija "Jaungada taksometrs 2". Ieeja: EUR 3.00 ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...