Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Divās dienās apkārt Latgalei

Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” (Latgales reģiona TA) biedri un tūrisma jomā strādājošie no 3.-4. oktobrim devās braucienā pa atsevišķiem tūrisma objektiem Ziemeļlatgalē un Dienvidlatgalē.

Latgales reģiona TA pieredzes apmaiņas brauciena mērķis ir iepazīt dažādus tūrisma objektus, satikties ar citiem tūrisma jomas profesionāļiem, gūt jaunas idejas un iedvesmu. Ik gadu tiek veidots maršruts uz citu reģionu, līdz šim esam devušies uz Vidzemi – Cēsu un Līgatnes pusi, uz Alūksni, Gulbeni un Igaunijas Dienvidiem, bet šogad apskatījām daļu no Ziemeļlatgales un Dienvidlatgales tūrisma objektiem. Te gan jāuzsver, ka divu dienu ir krietni par maz, lai apskatītu visu plašo piedāvājumu, tomēr pietiek, lai gūtu nelielu, bet saturīgu ieskatu.

Maršruta tika iekļauti gan jauni, gan mazāk zināmi objekti. Šogad viesojāmies Rēzeknes novada, Balvu, Rugāju, Viļakas, Ludzas, Aglonas un Daugavpils novadu tūrisma mītnēs, kempingos, apskates objektos, dabas un pastaigu maršrutos.

Priecē, ka ik gadu Latgales reģiona tūrisma uzņēmēji ar nepacietību gaida asociācijas rīkoto braucienu un uzreiz arī interesējas par iespējām pievienoties nākamā gada ekskursijai. Iespējams, nākamgad dosimies uz Latgales dienvidu pusi, bet tas lai pagaidām paliek noslēpumā.

Plašāku informāciju par Latgales reģiona Tūrisma asociācijas aktivitātēm var gūt mājaslapā www.latgale.travel, konkrētu jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši var rakstīt uz e-pastu – ezerzeme.latgale@gmail.com. Savukārt Latgales tūrisma piedāvājumi, jaunumi un aktualitātes regulāri tiek publicētas Facebook lapā Latgale.travel.

Kā stāsta Viļakas novada tūrisma speciāliste: “3. oktobrī bija iespēja pievienoties "Ezerzeme" kolektīvam, lai dotos kopīgā Ziemeļlatagles tūrisma objektu iepazīšanā. Ziemeļlatgales apceļošanu sākām ar Koka gudrību darbnīca Rugājos, kur Juris Bleiders aizrautīgi iepazīstināja ar savu piedāvājumu, kā arī izstaigājām Rugāju centra skaistākās vietas, viesu namā "Rūķīši" Rugāju novadā ieturējām gardas pusdienas, Balvu novada Rančo "Ozolmājās" aplūkojām, samīļojām un pabarojām saimnieces izlolotos mīluļus. Rančo var sastapt gan lamas, strausus, dažādas kaziņas, mājputnus un citus dzīvniekus, jābrauc tik lūkoties. Arnitas labsajūtu darbnīcā Balvos nokļuvām pirtnieces valstībā, kur bija iespēja gan nodegustēt saimnieces ražotos produktus, gan iepazīties ar piedāvājumu, kā arī ieelpot pirts slotiņu smaržu. Kopīgi izstaigājām dabas lieguma “Stompaku purvi” dabas taku līdz Nacionālo partizānu mītnes vietu, lai tālāk dotos iepazīt vienu no lielākajām saimniecībām Latvijā - z/s “Kotiņi, lai uzzinātu no kurienes rodas pērļu grūbas. Nobeigumā z/s “Kotiņi” produktu degustācija Rekovas dzirnavās. Pie mums tiešām ir ko redzēt un ir izveidojušies daudz jaunu interesantu tūrisma objektu, nav jābrauc tālu, lai justos kā ārzemes!”

Informāciju sagatavoja: Latgales reģiona TA

Papildināja Viļakas novada tūrisma speciāliste: Inese Matisāne

Foto: I. Matisāne un Latgales reģiona tūrisma asociācijas arhīvs

09.10.2019
Kalendārs
« Oktobris 2019 »
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Minna, Vilhelmīne
Īsās ziņas
Ložu šaušanas sacensības notiks 2019.gada 1-2 novembrī Viļakā, Viļakas pamatskolas 2.kategorijas šautuvē Pils ielā 11a. Sacensību sākums 1.novembrī plkst.18:00, 2.novembrī......
Rudens talka 19.oktobrī ...
3.novembrī plkst.12.00 Kupravas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise par Krustacelma ciema mirušajiem. ...
Biedrība „Balvu rajona partnerība” 2019.gada 11.oktobrī izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam. ...
SIA LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs šā gada 18.oktobrī plkst. 11:00 apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru “Lauku attīstības programmas aktuālie pasākumi......
LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “IEPAZĪSTI PERMAKULTŪRU - gudru un ilgtspējīgu saimniekošanu” , kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla......
18.oktobrī plkst. no 14.00 līdz 16.00 Kultūras centrā Rekova Bērnu ballīte ...
21.oktobrī plkst.10.00 Viļakas kultūras namā Liliputu cirks. Ieeja EUR 3.00 ...
Svecīšu vakari ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Palielinot autobusu braukšanas ātrumu, no 1. jūlija gaidāmas izmaiņas piecos maršrutos, ko apkalpo AS Nordeka ...
13.novembrī Viļakā, Balvu ielā 5 (pie Latvijas aptiekas) 10.00-17.00 Mobilā diagnostika ...
Pededzes robežšķērsošanas vieta turpmāk darbosies no plkst. 08:00 līdz 20:00 ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...