Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Ar nākotnes sapņiem ceļasomā

Baltā IR jaunības krāsa! Par to atkal varējām pārliecināties sestdien, 13. jūlijā, kad  balti dekorētajā Borisovas Vecdārza estrādē ar baltu prieku sejās Pilngadības svētkus svinēja Susāju, Medņevas, Žīguru, Vecumu pagastu un Viļakas pilsētas jaunieši.

Saņemot svētību savai turpmākajai dzīvei no priestera Guntara Viļakas katoļu baznīcā, Borisovā jauniešus sagaidīja ceļojumu aģentūras “Turi buru” pārstāvji (Marita Leišavniece un Normunds Orlovs), kuri pilngadniekiem pirms došanās Lielās dzīves ceļojumā palīdzēja izvēlēties nākotnes profesiju, deva vērtīgus padomus un aicināja izzināt sevi, savas prasmes un talantus, lai sekmīgi atrastu īsto vietu daudzo izvēļu jūklī, trāpītu pareizajai idejai un pilnvērtīgi izmantotu iespējas.

Svētku vadītāji Marita un Normunds atcerējās laiku, kad pašiem bija astoņpadsmit un rosināja arī jauniešus padomāt par nākotni, atcerēties skaistākos sapņus un vēlēties, lai tie piepildās. Ar krāsainām lentām – nākotnes sapņu simboliem – svinību dalībnieki piepildīja Skaidrītes Veinas darināto Sapņu ķērāju. Nu jauniešu nākotnes sapņi bija atraduši skaistas mājas!

„Lai jūsu sapņi ir krāsaini un piepildās!”- sveicot jauniešus, viņiem vēlēja Viļakas novada domes priekšsēdētāja vietniece Sarmīte Šaicāne un atgādināja par svarīgākajām vērtībām, ko vajadzētu paņemt līdzi dzīvē.

Protams, pilngadnieki saņēma arī dāvanas, daudz, daudz ziedu, un tika kārtīgi izšūpoti.

Muzikālus sveicienus jauniešiem veltīja TV šova „X faktors” dalībnieks - dziedātājs Didzis Melderis, bet ar deju priekšnesumiem iepriecināja Ditas Niperes deju studijas „Di-Dancers” meitenes.

Aģentūras vadītāji ar gandarījumu atzina, ka gatavošanās bijusi sekmīga un aicināja droši doties lielajā dzīves ceļojumā, vēlot: „Lai šī svētku diena paliek Jūsu atmiņā kā skaists ceļa sākums! Lai vienmēr gribas darīt kaut ko jaunu! Lai piepildās sapņi, kuros ielikts sirds aicinājums! Lai visbaltākie bērzi un vismīļākie cilvēki ir savā dzimtajā pusē!”

Svētku noslēgumā visi vienojās kopā ar Normundu dziesmā „Es gribu kā bērns vēl just” (komponists Arnis Mednis).

Laimīgu un piepildītu ceļojumu dzīvē jauniešiem vēl arī
Viļakas kultūras nama kolektīvs un pasākumu organizatore Silvija Kupriša.
Foto - Andris Zelčs

16.07.2019
Kalendārs
« Decembris 2019 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Veldze, Lūcija
Īsās ziņas
13.,14.,17.decembrī Nemateriālās kultūras mantojuma centrā "Upīte" čigānu masku gatavošanas meistarklases. ...
19.decembrī Viļakas Kultūras namā plkst.10.00 Svētku eglīte Viļakas PII audzēkņiem un Viļakas pilsētā deklarētajiem bērniem, kuri neapmeklē pirmskolas izglītības iestādi. ...
20.decembrī plkst.19.00 Upītes Tautas namā komēdija "Jaungada taksometrs 2". Ieeja: EUR 2.50 ...
25.decembrī Viļakas Kultūras namā plkst.16.00 Amatiermākslas kolektīvu koncertuzvedums "Cimdiņa mistērija Ziemassvētkos'' ...
25.decembrī pulksten 19.oo Borisovas tautas namā Andra Ūdra ludziņu „Gražīgais Ziemassvētku vecītis” izrādīs literāri muzikālās kopas jaunieši, bet ziemīgas melodijas......
25.decembrī plkst.19.00 Medņevas Tautas namā Santas Kasparsones Ziemassvētku koncerts. Ieeja brīva. ...
25.decembrī plkst.22.00 Medņevas Tautas namā Ziemassvētku balle ...
No 1.-20.decembrim Žīguru kultūras namā rokdarbu izstāde-pārdošana ...
29.decembrī plkst.16.00 Viļakas kultūras namā komēdija "Jaungada taksometrs 2". Ieeja: EUR 3.00 ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...