Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas Valsts ģimnāzijā aizvadīti 9. un 12. klases izlaidumi

Šī gada 8.jūnijā Viļakas Valsts ģimnāzija atvadījās no 14 audzēkņiem, kuri absolvēja12.klasi.

Klases audzinātāja Līga Leitena šo klasi raksturo kā kontrastu klasi ar spēcīgām, radošām un aktīvām personībām katrs savā jomā un skolēnus salīdzina ar kaleidoskopa stikliņiem, kas ir daudzkrāsaini, daudzšķautņaini, dažādos izmēros, bet tikai   kopā, papildinot viens otru, tie veido skaistu mozaīkas bildi. Šo gadu laikā skolēni ir bijuši vienmēr  spējīgi pārvarēt visus izaicinājumus, radoši sevi pierādīt  dažādos skolas pasākumos un kā kulminācija bija  teatralizētais uzvedums  Žetonu vakara priekšnesumā, kur skolēni atklāja savu lielo potenciālu un  visus savus slēptos  talantus.

Izlaiduma svinīgajā pasākumā   īpaši tika godināta un Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa atzinības rakstu par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem, par godalgotu vietu valsts mācību priekšmetu olimpiādē un zinātniski pētniecisko darbu konferencē saņēma Megija Bordāne, kuras sekmju izrakstā vidējā atzīme ir 9,07 balles, Megija arī saņēma apliecinājumu par Zelta liecību. Apliecinājums par Zelta liecību tika pasniegts arī  Anastasijai Sedihai un Rinaldam Ločmelim. Sudraba liecību ieguva Laura Bratuškina.

Viļakas novada domes pateicību par izciliem sasniegumiem sportā un izglītībā un par Viļakas Valsts ģimnāzijas un Viļakas novada tēla popularizēšanu saņēma Anastasija Sediha, Megija Bordāne, Laura Bratuškina un Ieva  Klimoviča.

Megija Bordāne un Anastasija Sediha saņēma arī valsts atzītu profesionālās apliecību „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas mācību centra” programmā „Uzņēmējdarbības pamati”.

Klases audzinātāja, pasniedzot saviem audzēkņiem simbolisku dāvanu- smilšu pulksteņus, novēlēja atrast laiku domāt, mīlēt, draudzēties, smieties, strādāt, būt labsirdīgiem, lūgt un atrast  laiku visam, kas audzēkņus  veidos par daudzpusīgi izglītotiem cilvēkiem, kā arī novēlēja pilnveidoties, būt  radošiem, darbīgiem un atvērtiem jaunām idejām un izaicinājumiem, jo cilvēka iespējām nav robežu, izņemot tās, kuras nospraužam savā prātā.  Lai izdodas piepildīt visas ieceres!

Savukārt,  divdesmit divi 9.klases absolventi tika sumināti 15.jūnijā, kad notika 9.klases izlaidums.

Svinīgajā ceremonijā piedalījās Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, kurš sveica absolventus un uzsvēra - saņemot atestātu, tiek izsniegts arī atzīmju izraksts - atzīmes neliecina tikai par gudrību, bet, galvenokārt, nosaka cik daudz pūļu ir ieguldīts mācībās un ieguldītās pūles ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem turpmākajā dzīvē, lai cilvēks jebkurā sfērā būtu veiksmīgs.

Skolas direktore Sarmīte Šaicāne godināja absolventus, pasniedzot divus apliecinājumus par Zelta liecības iegūšanu- Santai Saidai un Keitai Emīlijai Orlovskai, divus apliecinājumus par Sudraba liecībām - Katrīnai Ostrovskai un Egijai Kokorevičai, kā arī vienu apliecinājumu par Bronzas liecības iegūšanu Anrijam Kokorevičam- šie skolēni absolvējuši 9.klasi ar augstiem sasniegumiem mācībās.

Keita Emīlija Orlovska saņēma apliecību par „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas mācību centra”izstrādātās interešu izglītības programmas „Starts” zelta līmeņa apgūšanu, kas ir pašizaugsmes un karjeras veicināšanas programma.

Ikviens skolēns saņēma pateicību par savu ieguldījumu mācību darbā, ārpusklases aktivitātēs, interešu izglītībāvai sportā.

Klases audzinātāja novēlēja absolventiem sasniegt arvien jaunas finiša taisnes un iegūt, iespējams, pašu vērtīgākā izglītību - iemācīties motivēt sevi izdarīt to, kas ir jāizdara tad kad tas ir jāizdara- pat tad, ja to negribas darīt. Dāvanā no audzinātājas absolventi saņēma kaleidoskopus, kas liek saprast, ka viss nav tikai balts vai melns - viss atkarīgs no tā, kā uz to raugāmies!

Daļa 9.klases absolventu septembrī skolas gaitas atsāks Viļakas Valsts ģimnāzijā, kuras saimei aicināts pievienoties ikviens interesents!

Informāciju sagatavoja 12.klases audzinātāja Līga Leitena un 9.klases audzinātāja Madara Jeromāne.

Foto no izlaidumu arhīva.

02.07.2019
Kalendārs
« Oktobris 2019 »
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Hedviga, Helvijs, Eda
Īsās ziņas
Ložu šaušanas sacensības notiks 2019.gada 1-2 novembrī Viļakā, Viļakas pamatskolas 2.kategorijas šautuvē Pils ielā 11a. Sacensību sākums 1.novembrī plkst.18:00, 2.novembrī......
Rudens talka 19.oktobrī ...
3.novembrī plkst.12.00 Kupravas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise par Krustacelma ciema mirušajiem. ...
Biedrība „Balvu rajona partnerība” 2019.gada 11.oktobrī izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam. ...
SIA LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs šā gada 18.oktobrī plkst. 11:00 apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru “Lauku attīstības programmas aktuālie pasākumi......
LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “IEPAZĪSTI PERMAKULTŪRU - gudru un ilgtspējīgu saimniekošanu” , kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla......
18.oktobrī plkst. no 14.00 līdz 16.00 Kultūras centrā Rekova Bērnu ballīte ...
21.oktobrī plkst.10.00 Viļakas kultūras namā Liliputu cirks. Ieeja EUR 3.00 ...
Svecīšu vakari ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Palielinot autobusu braukšanas ātrumu, no 1. jūlija gaidāmas izmaiņas piecos maršrutos, ko apkalpo AS Nordeka ...
13.novembrī Viļakā, Balvu ielā 5 (pie Latvijas aptiekas) 10.00-17.00 Mobilā diagnostika ...
Pededzes robežšķērsošanas vieta turpmāk darbosies no plkst. 08:00 līdz 20:00 ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...