Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Projekts noslēdzies! Lai dzīvo Projekts!

Kopš 2017.gada oktobra, kad novada skolas tika iesaistītas Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr. 8.3.2.2/16/I/001) aktivitātēs, ir pagājis pamatīgs laika sprīdis. Nu divu mācību gadu darbs ir noslēdzies. Noslēdzies ar 2019.gada maija trijām aktivitātēm, kas kā kulminācija, vainagoja lielo ieguldīto darbu.

13.maijā Žīguros notika skolotājas Ingas Vanagas izlolots un vadīts pasākums Sadarbības spēle – viktorīna angļu valodā 3.-4.klasēm, kas brīvā un nepiespiestā atmosfērā Rekavas vidusskolas, Žīguru un Viļakas pamatskolu bērniem un ciemiņiem no Balvu novada ļāva stiprināt savu pieredzi angļu valodas lietošanā. Īpašu skanējumu pasākumam deva vides aktivitātes. Skolēniem bija iespēja darboties radošajā darbnīcā "Čiekura pārvērtības", no dabas materiāliem izgatavot suvenīru meža dzīvnieka vai putna veidolā. Radošajām darbnīcām sekoja koku sugu atpazīšanas aktivitāte dabā "Koku paslēpes", skolēniem bija jāatrod skolas tuvumā iezīmētie koki, jānosauc koku nosaukumi latviešu un angļu valodās. Tad sekoja mācību ekskursija Annas Āzes Meža muzejā.

23.maijā vēstures zinātnes pētnieki, novada 6.klašu audzēkņi, pateicoties Viļakas novada muzeja darbiniecēm Ritai Gruševai un Marijai Boldānei, ielūkojās mūsu tuvākās apkārtnes pagātnes liecībās. Tās ir ik uz soļa – Skandīnes senkapos, Viļakas triju dievnamu kalnos, ebreju holokausta kapos netālu no Viļakas,  senlietu kolekcijā “Cīrulīši” un Ziemeļlatgales mutvārdu folklorā. Paldies Intai Dortānei, Sandrai un Dzintaram Dvinskiem, Upītes jauniešiem par iespēju iepazīt mūsu novada dažādos vēstures avotus!

Pēdējā projekta pasākuma nosaukumā izskanēja aicinājums tālākajam darbam – “Neguļam!”. Tas bija tradicionāls pasākums ar negulētu nakti, daudzveidīgām aktivitātēm un lietderīgi pavadītu laiku Viļakas pamatskolā. Paldies Andrim Slišānam un viņa komandai! Viņa sarūpētais salūts bija ne tikai kā noslēgums vairāku gadu darbam, bet arī kā uzmundrinājums nākamajam darbam.

Paldies visiem, kas iesaistījās Projekta pasākumos, rakstīja dokumentāciju, pavadīja un veda, baroja un organizēja, rādīja un vienkārši domāja labas domas par Eiropas Sociālā fonda projektu “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”!

Teksts – projekta koordinatores Maruta Brokāne, Anželika Ločmele.
Foto – no projekta arhīva. 

12.06.2019
Kalendārs
« Decembris 2019 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Īsās ziņas
6.decembrī plkst.17:00 Viļakas Mūzikas un mākslas skolas zālē labdarības koncerts "Nepaej garām" ...
No 1.-20.decembrim Žīguru kultūras namā rokdarbu izstāde-pārdošana ...
1.decembrī plkst.15.00 Viļakas kultūras namā Ziemas ieskaņu koncerts. Piedalās Viļakas KN, pamatskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas, mūzikas skolas kolektīvi. ...
1.decembrī plkst.17.00 Viļakā pie Abrenes ielas 1.nama Pirmās Adventes sveces iedegšana ...
5.decembrī plkst.15.00 pie Viļakas novada domes Viļakas novada egles iedegšana ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...