Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Amatierteātra „Virši” pirmizrāde Žīguru kultūras namā

Aprīļa sākumā Žīguru kultūras nama amatierteātris „Virši” skatītājus iepriecināja ar savu kārtējo izrādi. Šoreiz tik ierastās Danskovītes lugas nomainīja Monikas Zīles 2-cēlienu  „Pylns džentelmeņa komplekts” iestudējums (režisore Valentīna Kaļāne).

„Gan augumā brašs, gan smuks no vaiga, gan valoda gluda. Un vēl tā dārgā panna! Pilns džentlmeņa komplekts!” Tā lugas varone Olga- veikala īpašniece, Ligitas krustmāte (Vera Andrejeva) raksturo jauno pagasta saimniecības speciālistu –Edgaru Rimšu ( Mārtiņš Kaļāns). Darbība mijas kā pagasta pārvaldnieka Jura Stupāna (Rihards Makarovs), viņa sievas, kultūras nama vadītājas Vandas (Mārīte Bukovska) un Stupānu meitas, vietējās bibliotekāres Ligitas (Laima Timmermane)   dzīvoklī, tā arī viņa bijušās sekretāres, atraitnes Veronikas ( Zoja Biuka) dzīvoklī. Autoservisa meistars Vladislavs- iesaukts par Ladzju, Ladzjuku (Pēteris Nāgels)ir akli iemīlējies pagasta pārvaldnieka meitā Ligitā. Toties Ligitai sirds sāp par Edgaru, ar kuru izšķīra nelaimīgs pārpratums. Edgars ir ieradies, lai šo pārpratumu atrisinātu. No balamutes un dzērāja Nikolaja (Ivars Bukovskis) Edgars uzzina, ka viņa laimei ceļā stāv Vladislavs. Māksliniece Ruta (Līga Kaļāne-Kokareviča) ierodas, kā saukta un ar Veronikas un Edgara gādību viņa nonāk Vladislava rokās, bet Edgars atgūst savu Ligitu.

Saviem aktieriem gribu teikt, ka laime nav atrodama apmierinājumā ar sevi, bet ja esi atdevis sevi visu un savus spēkus lomai, tad jau panākumi neizpaliek. Skatītājs ļoti labi atšķir patiesu spēli no haltūras. Man prieks, ka mani aktieri nav no pēdējā. Visi  ļoti labi iznesa savu tēla uzdevumu. Protams, pietrūka „noslīpēšanās”, jo tikko kā virmoja atskaņas no ikgadējā “Vecgada šova” programmas. Nepilnu  triju mēnešu laikā, ieskaitot visas slimošanas un izbraucienu uz Pededzes Tautas namu ar muzikālajiem numuriem, ir tapusi jauna izrāde. Mums ir paveicies, ka mums apkārt ir tik daudz talantīgu un jauku cilvēku, jāmācās tikai viņus novērtēt. Paldies Jums visiem! Liels paldies par atbalstu suflierei Dainai Boronenko un  visiem jums, kas nāk skatīties!

Amatierteātra “Virši” režisore V.Kaļāne
Foto: Ingrīda Šīriņa

 

 

12.04.2019
Kalendārs
« Decembris 2019 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Dzirkstīte, Anta, Antonija
Īsās ziņas
6.decembrī plkst.17:00 Viļakas Mūzikas un mākslas skolas zālē labdarības koncerts "Nepaej garām" ...
No 1.-20.decembrim Žīguru kultūras namā rokdarbu izstāde-pārdošana ...
1.decembrī plkst.15.00 Viļakas kultūras namā Ziemas ieskaņu koncerts. Piedalās Viļakas KN, pamatskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas, mūzikas skolas kolektīvi. ...
1.decembrī plkst.17.00 Viļakā pie Abrenes ielas 1.nama Pirmās Adventes sveces iedegšana ...
5.decembrī plkst.15.00 pie Viļakas novada domes Viļakas novada egles iedegšana ...
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...