Viļakas novada domes mājas lapa

LTRK aicina uz Latgales biznesa kluba pasākumu Balvos

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centru un Banku Citadele aicina apmeklēt LTRK Biznesa kluba pasākumu “Uzņēmēji tiekas Balvos”, kas notiks piektdien, 25.janvārī, plkst.12:00, Balvos.

Pasākuma pirmā daļa sāksies ar ekskursiju SIA “Technical textiles”, Partizānu ielā 47, Balvos, kur dalībniekiem būs iespēja uzzināt par uzņēmuma pārstāvēto biznesa virzienu, piedāvātajiem pakalpojumiem.

Dienas otrā, trešā un ceturtā daļa notiks Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā, Vidzemes ielā 2B, Balvos, kur no plkst.14:20 paredzētas uzņēmēju diskusijas ar LTRK un pašvaldības pārstāvjiem par biznesa aktualitātēm reģionā. Pēc tam klātesošajiem būs iespēja satikt pieredzējušus ekspertus no SIA “AINA serviss”, finanšu institūcijas ALTUM, Latgales plānošanas reģiona un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, lai uzzinātu par dažādām uzņēmējdarbības atbalsta un sadarbības iespējām, kā arī darba aizsardzības jautājumiem. Tāpat pasākumā uzstāsies Bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas potenciālu un izaicinājumiem 2019.gadā.

Pasākuma izskaņā, plkst.19:00, viesu namā “Paradīzes”, Brūklāji, Bērzkalnes pagastā, notiks LTRK Latgales reģiona padomes sēde, uz kuru aicināti arī LTRK biedri. Bet pēc tam dalībnieki neformālā gaisotnē varēs dalīties savā profesionālajā pieredzē ar klātesošajiem biznesa pārstāvjiem.

Plašāka informācija par pasākumu un reģistrācija: https://ej.uz/LTRK_Balvi. Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tel. 22428450 (Signe Obuhova) vai rakstīt uz e-pastu signe.obuhova@chamber.lv.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2400 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.
Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


Papildu informācijai:
Rūta Grikmane
Sabiedrisko attiecību konsultante
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, LatvijaT. + 371 67830825
M. + 371 29630923
F. + 371 67820092
pr@chamber.lv
www.chamber.lv

22.01.2019
Kalendārs
« Marts 2019 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Jāzeps, Juzefa
Īsās ziņas
23.martā plkst.18.00  Viļakas Kultūras namā Baltinavas teātra ,,Palādas''  izrāde ,,Apsolīta zeme'' (pēc Vitālija Sandera romāna). Ieeja brīva ...
25.martā Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena: plkst.10.15 Ziedu nolikšana Vecumu stacijā; plkst.11:00 Atceres pasākums Viļakas kultūras namā. ...
30.martā notiks auto tūrisma sacensības "Ekspedīcija 2019" Sacensību nolikums Pieteikšanās anketa ...
Viļakas novada bibliotēkā skatāma novadpētnieka Dzintara Dvinska vēsturisko foto izstāde ...
Kultūras un radošo industriju centrā starptautiska izstāde "Tik tālu, bet tomēr tik tuvu: Latvija un Polija. Vairāk kā 100 gadus kopīga vēsture" ...
Viļakas novada pašvaldības autoceļu un to posmu saraksts ar uzturēšanās klasēm ziemas sezonai.Viļakas novada domes 2017.gada 28.septembra sēdes lēmums Nr. 473 (prot.Nr.17,9.&). ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības ambulatoro speciālistu darba laiki, aktualitātes ...
Īsa pamācība labā pārvaldībā kopā ar LR Tiesībsargu ...
“Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem ...
Aktivitātes Viļakas novada bibliotēkā.. ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...