Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Brīvprātīgā darba veicēja Dana no Ukrainas atvadās no Latvijas

Laikam dīvaini iesākt šo stāstu šādi, bet... ja mani atgrieztu 10 mēnešu tālā pagātnē un ļautu vēlreiz izvēlēties nākotni turpmākajam gadam, es nemainītu pilnīgi neko! Es atkal iesēstos  autobusā Kijeva-Rīga un atbrauktu uz Latviju Eiropas Brīvprātīgā darba ietvaros.

Es nevaru teikt, ka šis bijis labākais gads, jo mani sagaida vēl daudzi piedzīvojumi nākotnē. Taču es droši varu teikt, ka šis gads bija īpašs. Tas sevī ietvēra jaunu darbu, draudzību, uzticību, atbalstu, atklājumus un mīlestību pret līdzcilvēkiem. Mums ar Lauru bija daudz piedzīvojumu. Mēs centāmies dalīties ar daļu no savas kultūras un sirds.

Gada laikā es daudz rakstīju par mūsu projektu, dažādās valodās un vārdos. Vēlos teikt, ka tas bija patiesi brīnišķīgi būt piederīgai Viļakas novadam!

Paldies Vinetai Zeltkalnei par iespēju piedalīties projektā. Paldies Laurai Rojas Barbero par pacietību, palīdzību darbā un par to, ka kopā ar mani darīja daudz ko jaunu. Pateicības vārdi Anitai Koniševai un viņas ģimenei par atbalstu un labestību. Paldies mūsu mentorēm -Evijai Kravalei un Elīnai Bukšai. Jūs kļuvāt par mūsu draugiem un atbalstījāt pat vistrakākās idejas. Paldies Antrai un Alisei Prancānēm par kopīgajiem pasākumiem un jautrību. Paldies Vilim Cibulim par muzikālām pauzēm un par to, ka pierādīja, ka mūsu rokas „aug no pareizās vietas”, apgūstot ģitārspēles prasmes! Paldies Rekovas bērnudārza skolotājām par uzticību un rīta smaidiem. Tāpat paldies novada jauniešiem par līdzdalību pasākumos. Paldies Līnai Barovskai un Kristīnai Pumpai par lielisko pieredzi darbā ar pensionāriem. Pateicības vārdi arī pašiem pensionāriem par sarunām un uzticētajām atmiņām. Paldies Ruttai Jeromānei par sirds siltumu un bibliotēkas darbiniekiem par pretimnākšanu. Sirsnīgs paldies Madarai Jeromānei par to, ka vienmēr bija blakus, par padomiem un mazām pārmaiņām manā iekšējā pasaulē, par to, ka bija labākais draugs. Atsevišķs paldies Madaras kaķim-Mikucim!

Tāpat saku paldies autobusu šoferiem, veikalu pārdevējām, pasta darbiniekiem, skolotājām, pašvaldības darbiniekiem un vienkārši garāmgājējiem, kurus sastapu gada laikā. Paldies par jūsu palīdzību, smaidiem, apkampieniem, uzmundrinošiem vārdiem. Paldies visiem, kas bija blakus. Jūs kļuvāt par mana stāsta neatņemamu sastāvdaļu. Līdzi ņemu tikai patīkamas atmiņas un emocijas.

Informāciju sagatavoja Dana Ponomarenko, tulkojumu latviešu valodā nodrošināja Evija Kravale, foto: no projekta arhīva.

„Pojekts Nr. 2017-1-LV02-KA105-001561 “Never be the same again” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”


16.08.2018
Kalendārs
« Oktobris 2019 »
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Daina, Dainida, Dainis
Īsās ziņas
Ikviens jaunietis, kurš veic brīvprātīgo darbu Viļakas novadā, aicināts pretendēt uz nomināciju "GADA JAUNIETIS". ...
Jauktais koris "Viola" aicina savā pulkā jaunus dalībniekus! ...
Ložu šaušanas sacensības notiks 2019.gada 1-2 novembrī Viļakā, Viļakas pamatskolas 2.kategorijas šautuvē Pils ielā 11a. Sacensību sākums 1.novembrī plkst.18:00, 2.novembrī......
3.novembrī plkst.12.00 Kupravas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise par Krustacelma ciema mirušajiem. ...
LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “IEPAZĪSTI PERMAKULTŪRU - gudru un ilgtspējīgu saimniekošanu” , kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla......
Svecīšu vakari ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Palielinot autobusu braukšanas ātrumu, no 1. jūlija gaidāmas izmaiņas piecos maršrutos, ko apkalpo AS Nordeka ...
13.novembrī Viļakā, Balvu ielā 5 (pie Latvijas aptiekas) 10.00-17.00 Mobilā diagnostika ...
Pededzes robežšķērsošanas vieta turpmāk darbosies no plkst. 08:00 līdz 20:00 ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...