Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas novada atklātais pludmales volejbola čempionāts

No 17.jūnija līdz 15.jūlijam Viļakā notika pludmales volejbola čempionāts, kurš norisinājās 4 posmos (17.06.18.,30.06.18., 08.07.18., 15.07.18.).

Sacensībās piedalījās 3 vecumu grupu komandas: 1. vecuma grupa- 2002.g. un jaunāki zēni (Jaunieši); 2. vecuma grupa- 1979.-2001.g. (vīrieši un sievietes); 3.vecuma grupa- 1978.g. un vecāki vīrieši (veterāni).

1.vecuma grupā piedalījās tikai 2 komandas, kur spēcīga izrādījās komanda ar nosaukumu ’’Viļakas BJSS’’, kas 3 posmos svinēja uzvaras pār ‘’Dusmīgajiem Bebriem’’. ‘’Viļakas BJSS’’ komandas sastāvā spēlēja Endijs Lindenbergs un Alens Borisovs; ‘’Dusmīgos Bebrus’’ pārstāvēja Viktors Borisovs un Sandis Mancevičs.

2.vecuma grupā Vīriešiem spēles pa posmiem uzsāka kopumā 5 komandas, bet līdz finālspēļu posmam izturēja tikai divas komandas. Pirmajā posmā bez konkurences uzvaru izcīnīja komanda ‘’Pa Barabanu’’ (Gatis Augustāns un Ģirts Augustāns), bet tas arī bija vienīgais posms, kur šī komanda piedalījās.

Otrajā posmā jau bija 4 komandas : ‘’Bites’’ (Sandis Leitens, Kristiāns Šaicāns), ‘’Lisie’’ (Guntars Korņejevs, Andis Dvinskis); ‘’Sēkliņas’’ (Daniels Šaicāns, Igors Jeršovs), ‘’Pozornie’’ (Dairis Ivanovs, Elans Augustāns) . Jāatzīmē, ka komanda ‘’Pozornie’’ uz katru posmu mainīja partnerus, kur Dairis Ivanovs palika komandai uzticīgs visos  3 posmos, bet pēdējā posmā viņa pārinieks bija Jānis Kuzmans. Otrajā posmā uzvarēja komanda ‘’Bites’’ aiz sevis atstājot komandu ‘’Lisie’’, ‘’Sēkliņas’’ un ceturtie palika-komanda ‘’Pazornie’’. Trešajā posmā jau cīnījās 3 komandas un vietas sadalīja sekojoši: 1. vieta- komanda ‘’Lisie’’; 2. vieta- komanda ‘’Sēkliņas’’ ; 3 vieta- komanda ‘’Pazornie’’. Jātzīmē, ka arī komanda ‘’Bites’’ piedalījās tikai vienā posmā. Pēdējā posmā piedalījās tikai 2 komandas, kur gan posmā, gan kopvērtējumā uzvarēja komanda ‘’Lisie’’ aiz sevis atstājot komandu ‘’Pazornie’’.

2. vecuma grupā Sievietēm savā starpā spēkojās 4 komandas: ‘’Jurjāne/Zakarīte (Ieva Jurjāne, Kristiāna Zakarīte), ‘’Cepumiņi’’ (Evija Nikolajeva, Selga Circene),  ‘’Māsas’’ (Sintija Zakarīte, Anete Zakarīte),  ‘’Margrietiņas’’ (Ineta Podiņa, Santa Ivanova) .

Četru posmu gaitā sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja  komanda ‘’Jurjāne/Zakarīte’’, 2. vieta komandai ‘’Cepumiņi’’, 3. vieta komandai ‘’Māsas’’ un 4. vieta komandai ‘’Margrietiņas’’ .  Sieviešu spēles katrā posmā bija aizraujošas un neprognozējamas, tikai pēdājā posmā izšķirās galīgais vietu sadalījums.

3. vecuma grupā Vīriešiem (veterāniem) savā starpā sacentās 4 komandas: ‘’J3’’ (Juris Vilkaste, Jānis Gruševs, Juris Ločmelis), ‘’Žīguri’’ (Imants Elksnītis, Jānis Boriss), ‘’Brati’’ (Raimonds Šaicāns, Uldis Augustāns),  ‘’AG’’ ( Andris Roginskis, Ervīns Veļķers). Jāpiebilst, ka pirmajā posmā komanda ‘’AG’’ ar Andri Roginski spēlēja Gatis Gasons. No četriem posmiem ieskaitē gāja 3 posmi un no tiem pēdējais bija obligāts. Komandā ‘’J3’’ , ņemot vērā sasniegto vecumu, varēja spēlēt jau trīs dalībnieki . Katrs posms šajā vecuma grupā bija ļoti aizraujošs, jo līdz pat pēdējam posmam nevarēja pateikt, kura komanda būs kopvērtējuma uzvarētāja. Vienīgi komanda ‘’Brati’’, kaut arī divos posmos, kur piedalījās un izcīnija abos otro vietu, nevarēja pretendēt uz godalgotām vietām. Kopvertējumā tika ņemti 3 labākie posmi no 4. Tāpēc pēdējā posmā atlikušās trīs komandas, katra cīnījās par 1. vietu kopvērtējumā, kura komanda izcīna augstāku vietu, tā arī kopvērtējumā uzvar. Tāpēc, neskatoties uz karstumu, cīņas izvērtās ļoti spraigas. Par posma uzvarētājiem izdevās kļūt komandai ‘’J3’’, aiz sevis atstājot komandu ‘’Brati’’, ‘’AG’’ un ‘’Žīguri’’ . Šī uzvara posmā komandai ‘’J3’’ deva 1. vietu kopvērtējumā; 2 vieta komandai- ‘’AG’’ ; 3. vieta komandai-‘’Žiguri’’. Jāpiebilst, ka 2. vietu no 3. vietas šķīra tikai viens punkts.

Ervīns Veļķers – sporta dzīves organizators

 

 

27.07.2018
Kalendārs
« Jūlijs 2019 »
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Rozālija, Roze
Īsās ziņas
27.jūliijā plkst.14:00 kultūras centrā "Rekova" bērnības svētki ...
2019. gada 7.augustā(trešdiena) Viļakas novada domē Viļakā no pulksten 11.00 - 14.00 aicinām uz semināru “Sadarbība un radošums Manā un Tavā kopienā” ikvienu interesentu, kuram......
8.augustā Viļakā, Balvu ielā 5 (pie Latvijas aptiekas) no 10.00 līdz 17.00 Mobilā diagnostika . ...
Jūlija vingrošanas nodarbības Semenovā.. ...
Palielinot autobusu braukšanas ātrumu, no 1. jūlija gaidāmas izmaiņas piecos maršrutos, ko apkalpo AS Nordeka ...
Viļakas novada atklātā pludmales volejbola čempionāts 2019 Nolikums ...
Pededzes robežšķērsošanas vieta turpmāk darbosies no plkst. 08:00 līdz 20:00 ...
Kapusvētki ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...