Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Spēle - viktorīna “Traveling from A to Z”

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, Žīguru pamatskolā  jau septīto reizi pulcējās jaunākie angļu valodas lietpratēji – 3. un 4.klašu skolēni un viņu pedagogi, lai piedalītos Viļakas novada sadarbības spēlē - viktorīnā “Traveling from A to Z”. Šogad spēle – viktorīna notika  Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001) ietvaros.

Šajā pavasarī Žīguru pamatskolā pulcējās rekordskaits komandu - septiņas, katra 5 skolēnu sastāvā. Viļakas pamatskolu pārstāvēja “Super Five” un “Smarties” komandas savas skolotājas Līgas Leitenas pavadībā, Rekavas vidusskolu – “Red Cherries” komanda, skolotājas Rutas Duļbinskas audzēkņi, taču šoreiz skolotājas Ainas Cibules pavadīti. Brīnišķīga atkalredzēšanās ar mūsu tālākajiem ciemiņiem – saulaino Upītes pamatskolas “Sun Rays” komandu un angļu valodas skolotāju Dinu Krakopi. Viktorīnas norisi kuplināja mūsu kaimiņnovada - Balvu pamatskolas “White Flowers” un “Team Sushi” komandas, skolotājas un arī žīgurietes Ligitas Bukovskas – Poles un viņas kolēģes Ingas Bukšas pavadībā. Protams, neizpalika mājinieku - Žīguru pamatskolas brašo “zvirbuļu” - “Happy Sparrows” komandas brašais starts. Un atkal mēs, angļu valodas pedagogi, secinājām, ka mēs noteikti varam lepoties ar saviem audzēkņiem - ar katra individuālajām, mazajām uzvarām, svešvalodas lietojuma prasmēm un ar komandas darbu kopumā!

Tā nu pavasarīgu putnu balsu un komandu “mājas darbu” jeb komandu sveicienu skanīgā angļu valodā ieskandināta, sākās spēle-viktorīna, kuras pamatuzdevums nemainīgi bija - pēc iespējas ātrāk un precīzāk atbildot uz dažādu tematisko jomu jautājumiem, sakrāt visiem angļu valodas alfabēta burtiem atbilstošas kartītes, izveidot savas komandas alfabētu jeb savu “Trip from A to Z”.

Arī šajā, 7-tās “jubilejas” gadā, nemainīgi galvenā balva visiem dalībniekiem noteikti bija pats piedalīšanās, kopā būšanas un spēles process kuplajā dalībnieku pulkā, kā arī iespēja pedagogiem skolēnus iedrošināt gan individuālo prasmju un zināšanu lietošanai, gan veiksmīgi darboties komandā pozitīvā gaisotnē. Pasākuma norisi un izdošanos noteikti veicināja arī Žīguru pamatskolas 6.klases meiteņu “Troļļu” komanda”, kura muzikāli – dejiski krāšņoja viktorīnas atmosfēru. Prieks par visiem, kuri palīdzēja lielos darbos un arī tik svarīgajos sīkumos, gatavojoties sadarbības spēlei – viktorīnai!

Īpaša pateicība mūsu Žīguru lepnuma – Meža muzeja privātās kolekcijas saimniecei Annai Āzei, kura atkal sagaidīja un laipni uzņēma ciemos visu daudzskaitlīgo jaunāko klašu svešvalodas lietpratēju kopkomandu. Šī gada īpašā balva – Annas “izauklētā” un šopavasar ar A/S “Latvijas valsts meži” atbalstu publicētā grāmata -uzdevumu krājums “Putni Latvijā. Uzdevumi.”, kā arī saldā balva – „Meža labumu ciema” un skolotājas Andras Korņejevas sarūpētais maijrozīšu ziedlapiņu ievārījums aizceļoja uz katru no viktorīnas dalībskolām.

Žīguru pamatskolas angļu valodas skolotāja Inga Vanaga


 

23.04.2018
Kalendārs
« Oktobris 2018 »
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Daiga, Dinija
Īsās ziņas
26.-27.oktobrī, Viļakā, Viļakas pamatskolas 2.kategorijas šautuvē, Pils ielā 11a B.Bondara piemiņas balvas izcīņas sacensības ložu šaušanā. Sacensību nolikums . ...
8.novembrī Viļakā, Balvu ielā 5 Mobilā diagnostika ...
Viļakas novada pašvaldības autoceļu vai to posmu saraksts ar uzturēšanas klasēm 2018.gada vasaras sezonai no 2018.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.oktobrim. ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības ambulatoro speciālistu darba laiki, aktualitātes ...
Īsa pamācība labā pārvaldībā kopā ar LR Tiesībsargu ...
“Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem ...
Aktivitātes Viļakas novada bibliotēkā.. ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...