Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas novada pašvaldība noslēdz sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti

Ceturtdien, 15.februārī Viļakas novada  un Baltinavas novada pašvaldības noslēdza sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti.

Lai veicinātu mūsu novada iedzīvotāju izglītības līmeņa paaugstināšanu, mūžizglītības koncepcijas īstenošanai un novada ekonomikas straujākai attīstībai Viļakas novada pašvaldība noslēdza sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti.

Abas puses vienojās par sekojošiem sadarbības veidiem: informācijas apmaiņu, studējošo prakses iespējām, sadarbību bibliotēku izmantošanā un bibliotēku fonda paplašināšanā, kopīgu projektu izstrādē, kopīgu konferenču un semināru organizēšanā un piedalīšanās Pušu organizētajos semināros un konferencēs, studējošo kvalifikācijas, bakalaura un maģistra darbu tematu virzienu izstrādē saskaņā ar novada attīstības programmu, kursu organizēšanu mērķauditorijām.

Līgumu parakstīja Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks un Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.

Sadarbības līgumu noslēdza arī Baltinavas novada pašvaldība, domes priekšsēdētāja Sarmīte Tabore.

Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs tikšanās reizē priecājās par Latvijas Universitātes lielākām iespējām. Universitāti viņš salīdzināja ar lielu kuģi, filiāles par glābšanas laivām. Pateicās rektoram, Alūksnes filiāles vadītājai Anitai Pētersonei, kā arī visiem augstskolas pārstāvjiem, kuri bija atbraukuši.

Ar Latvijas Universitātes delegāciju tikās Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inese Circene, izglītības iestāžu direktori un domes deputāti.

Pašvaldības un Universitātes pārstāvji tikšanās reizē uzskatīja, ka sadarbība starp pašvaldībām un universitāti veicinās izglītības kvalitātes paaustināšanu.

Par muzikālu sveicienu visiem klātesošajiem parūpējās Aldis Prancāns. Ciemiņi mūsu novadā  apmeklēja Viļakas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcu un Kultūrvēsturisko lauku sētu “Vēršukalns”.

Informāciju sagatavoja Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļas vadītāja Terēzija Babāne


16.02.2018
Kalendārs
« Jūnijs 2018 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Līga
Īsās ziņas
22.jūnijā Borisovā: 18:00 Tautas futbols 21:00 Jāņu ielīgošana kopā ar vokālo ansambli “Atvasara” , ugunskura iekuršana 22:00 Nakts balle kopā ar Zinti Krakopu Borisovas......
22.jūnijā plkst.21.00 Vasaras saulgrieži Upītē ...
29.jūnijā plkst.21.00 Žīguru kultūras namā Pēterdiena Žīguros ...
7.jūlijā "Baltā brieža trasē" Latvijas un Igaunijas čempionāts motokrosā Ieeja - 7,00 euro Pensionāriem un invalīdiem - 3,00 euro Bērniem līdz 10 gadiem ieeja brīva......
Viļakas novada amatiermākslas kolektīvi Dziesmu un deju svētkos no 30. jūnija līdz 8.jūlijam Rīgā ...
Viļakas novada atklātais pludmales čempionāts no 17.jūnija līdz 15.jūlijam. Čempionāta 2018 Nolikums ...
Kapusvētki Viļakas, Kupravas un Liepnas Romas katoļu draudžu kapsētās un Baltinavas un Šķilbēnu draudžu kapsētās ...
Viļakas novada pašvaldības autoceļu vai to posmu saraksts ar uzturēšanas klasēm 2018.gada vasaras sezonai no 2018.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.oktobrim. ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Skolēnu autobusa kustības grafiks jaunajam mācību gadam 2017/2018 ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības ambulatoro speciālistu darba laiki, aktualitātes ...
Īsa pamācība labā pārvaldībā kopā ar LR Tiesībsargu ...
“Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem ...
Aktivitātes Viļakas novada bibliotēkā.. ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...
Kad pie mājas jāizvieto valsts karogs? ...