Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas mūzikas un mākslas skolas absolvente sagādā dāvinājumu 285 eiro vērtībā

Jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās sirsnīgais pasākums “Mīļumvakars”, kurā “Viasat” un tā darbinieki dāvāja līdzekļus pieciem cēliem mērķiem.Uzņēmuma darbinieki uzstājās ar mākslinieciskiem priekšnesumiem, kurus vērtēja paši darbinieki un žūrija, iegūstot finansējumu inventāra vai mācību līdzekļu iegādei talantu izraudzītajiem pieciem mērķiem – kopsummā 2562 eiro apmērā. Tai skaitā arī Viļakas mūzikas un mākslas skola, kas saņems dāvinājumu 285 eiro vērtībā.

Televīzijas satura nodrošinātājs Latvijā “Viasat” īstenoja vienu no savas sociālās atbildības mērķiem – attīstīt un atbalstīt jaunos talantus jau skolas gaitās. Uzņēmuma darbiniekiem talantu pasākums un kopīgais dāvinājums jau ir kļuvis par tradīciju un gaidītu “Viasat” pasākumu. Visa iepriekšējā gada laikā kolēģi gatavojās un izraudzījās talantus pašu vidū, kuriem ar savu priekšnesumu tagad bija jāpārstāv sev sirdij tuva mācību iestāde vai kāds izvēlēts cēls mērķis. Šogad atbalsts tiks sniegts Rugāju novada vidusskolai, Viļakas mūzikas un mākslas skolai, Ogres valsts ģimnāzijas pašdarbības kolektīviem, organizācijai “Ģimenes šūpulis”, kā arī dzīvnieku patversmei “Ulubele”.

Elīna Sprukule savu sirdslietu aizsāka ar gribasspēku un apņēmību, jo viņa saprata, ka vēlas spēlēt saksofonu un tādēļ attīstīja savas spējas, lai varētu uzstāties publikas priekšā. Kā iedvesmas avots Elīnai ir gala rezultāts – gandarījums gan viņai, gan citiem. Saziedotos līdzekļus Elīna ziedos Viļakas mūzikas un mākslas skolai, jo tieši šajā skolā viņa atrada savu aicinājumu un vēlās, lai mazie un lielie bērni izkoptu arī savus unikālos talantus.

“Viasat” katram Talanta izvēlētajam mērķim piešķīra papildu naudas balvu, kā arī pasākuma laikā ikkatram viesim un “Viasat” darbiniekam bija iespēja piedalīties līdzekļu dāvinājumā. Pasākumu vadīja un talantus iedrošināja Juris Šteinbergs, “Bez Tabu” raidījuma vadītājs, savukārt uzstāšanos vērtēja  “Mīļumvakara” žūrija: Kristīne Saulriete, “Viasat” mārketinga vadītāja Latvijā; Agnese Drunka, “Bez Tabu” raidījuma vadītāja un Uvis Helmanis, Latvijas basketbola leģenda.

Pieci “Viasat” talanti, viņu izvēlētie mērķi un iegūtais finansiālais atbalsts:
•Rihards Krilovs pārstāvēja Rugāju novada vidusskolu, uzstājās improvizējot ar ģitāru; tika savākti 737 eiro.
Elīna Sprukule pārstāvēja Viļakas mūzikas un mākslas skolu, Mīļumvakarā Elīna un viņas draugi mūs priecēja ar harmonisko saksofona spēli. Tika savākti 285 eiro.
•Sintija Leimane pārstāvēja Ogres valsts ģimnāzijas pašdarbības kolektīviem un kopā ar savu draudzeni sniedza muzikālu priekšnesumu, izpildot Dona dziesmu “Varanasi”; tika savākti 499 eiro.
•Laila Vītola pārstāvēja organizāciju “Ģimenes šūpulis” ar klavierskaņdarbu “Cirks”; tika savākti 620 eiro.
•Aleksandrs Tuguševs pārstāvēja dzīvnieku patversmi “Ulubele” un uzstājās dziedot dziesmu “Es vēlos”; tika savākti 421 eiro.

Tuvākajā laikā “Viasat” darbinieki dosies uz pārstāvētajām skolām, lai kopīgi nogādātu dāvinājumus. Katras iestādes pārstāvji paši izraudzīsies un izlems, kāds inventārs vai mācību apguves līdzekļi tai visvairāk ir nepieciešami, lai veicinātu audzēkņu talantus, attīstītu prasmes.

Papildu informācija:
Līna Kārkliņa
“Viasat” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 2001 3636
E-pasts: lina.karklina@viasat.lv
02.02.2018
Kalendārs
« Decembris 2018 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Jana, Johanna, Hanna
Īsās ziņas
Viļakas Mūzikas un mākslas skolas audzēķņu Ziemassvētku koncerti. ...
20.decembrī plkst.9.30 kultūras centrā "Rekova" Bērnu Ziemassvētku egle ...
22.decembrī plkst.11.00 Viļakas pamatskolas šautuvē Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas meistarsacīkstes jauniešiem ložu šaušanā. ...
25.decembrī plkst.19.00 Viļakas kultūras namā koncerts-uzvedums "Nekur nav tik labi kā mājās" ...
23.decembrī plkst.16.00 kultūras centrā "Rekova" "Ontons i Anne" ...
25.decembrī plkst.20.00 Borisovas Tautas namā Diskoballe ...
25.decembrī plkst.22.00 kultūras centrā "Rekova" Ziemassvētku balle ...
25.decembrī plkst.22.00 Viļakas kultūras namā Ziemassvētku diskoballe ...
Izglītojoši pasākumi par veselīgu uzturu decembra mēnesī ...
Fiziskās aktivitātes Viļakas novadā decembra mēnesī ...
Viļakas novada bibliotēkas izstāžu zālē skatāma foto izstāde "Viens mirklis no 100 Ziemeļlatgalē" ...
Viļakas novada bibliotēkā skatāma novadpētnieka Dzintara Dvinska vēsturisko foto izstāde ...
Kultūras un radošo industriju centrā starptautiska izstāde "Tik tālu, bet tomēr tik tuvu: Latvija un Polija. Vairāk kā 100 gadus kopīga vēsture" ...
Viļakas novada pašvaldības autoceļu un to posmu saraksts ar uzturēšanās klasēm ziemas sezonai.Viļakas novada domes 2017.gada 28.septembra sēdes lēmums Nr. 473 (prot.Nr.17,9.&). ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības ambulatoro speciālistu darba laiki, aktualitātes ...
Īsa pamācība labā pārvaldībā kopā ar LR Tiesībsargu ...
“Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem ...
Aktivitātes Viļakas novada bibliotēkā.. ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...