Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Ziemassvētkos vēlam laimes!

Kaut arī šogad ziema nevienu nelutina ar sniega baltumu, ar puteņu vērpetēm, ar spīvu salu, svētku prieks iezadzies katra sirdī. Pārsteigumus un brīnumus, veltes un dāvanas gaida gan pieticīgā mežinieka namiņā, gan daudzstāvu māju dzīvokļos, gan bagātnieku villās. Ziemassvētki jau klāt -  to atgādina baznīcu zvani, stāsta dziesmotas melodijas.

Šajos Ziemassvētkos Viļakas kultūras nama pašdarbnieku radošais kolektīvs, atsaucoties uz saņemtajām vēstulēm un mutiskiem vēlējumiem, skatītājiem un pilsētas sabiedrībai sniedza apsveikuma koncertu „Daudz laimes!”.

Izrādās, tik bieži mums paliek nepateikti pateicības vārdi, padoms, arī kāds stingrāks vārds, jo nav bijis iespējas, bijusi kāda neveikla situācija vai vienkārši neatradās īstie vārdi. Koncerta  vadītāji ( I.Lindenberga un J.Tučs) citēja vēstules, atklāja iedzīvotāju domas par pilsētas iestādēm un to darbiniekiem.

Izglītības ministrija un daudzas birokrātiskas instances novēlēja sekmes mācībās un mācīšanas procesā Viļakas skolu ( pamatskolas, ģimnāzijas, mūzikas skolu) skolēniem, pedagogiem un visiem, kas gribētu pamēģināt skolotāja misiju. Turklāt vecāku vārdā izskanēja apsveikuma vārdi PII "Namiņš" atraktīvajam kolektīvam un sporta skolas treneriem par sportiskas jaunatnes audzināšanu. Izskanēja pircēju domas, ka iemīļotas ir pilsētas piparbodītes, bet lielveikali rada pozitīvu konkurenci un akciju preces un cenas tikai priecē. Īpaši sveicieni no kultūras nama darba rūķiem izteikti atsaucīgajiem sadarbības partneriem – sia "Pietālava" Viļakas "Lata" veikalam, "Ozolmājas" un "Latkomerc", "Stigma" un i.u. "Pie Zemītes".

Ar dziesmām mazbērni sveica omītes un opīšus, kuri enerģiski darbojas Viļakas pensionāru saieta namā. Viļacēni novērojuši, ar kādu atsaucību strādā sociālās aprūpes nama kolektīvs un cik apmierināti jūtas paši tā iedzīvotāji. Lai sveču gaismā top sirdis arvien gaišākas, lai labie vārdi un domas viņus pavada Jaunajā gadā.

Pēdējā laikā Viļakā uzlabojusies situācija ar pusdienu ieturēšanu. Kā „Senda” kafejnīcā, tā „Krabis” ēdnīcā var garšīgi paēst pusdienas mājas gaumē, var pieteikt pasūtījumus gaļas izstrādājumiem un salātiem, var pieteikt arī mielastus dažādiem dzīves gadījumiem. Sabiedriskā ēdināšanas kolektīviem kopā ar dramatisko kolektīvu sveicienus sūtīja celtnieku brigāde, robežsargu kantora darbinieki, lai arī turpmāk saimnieces labi gatavo un labi garšo!

Annas tante savā vēstulē atzinās, ka pilsētā vairāk redzami solīdi vīrieši. cik patīkami skatīties uz jauniem puišiem, ka siekala pat tek. Žēl, ka viņas jaunībā nebija, kur večus padresēt. Pateicību par robežsargu labajiem darbiem izdziedāja patiesas robežsargu fanes - folkloras kopa "Atzele" un kapela. Pilsētas ugunsdzēsēju kolektīvu - vīrus ar ērgļa skatienu un vanaga ķērienu - sveica uguns liesmās cietušie kopā ar jaunākajiem "Dēkainīšiem".

Kozlova kungam un "Ķiras" darbiniekiem izskanēja vēlējums - lai ātrāk tiek realizēts projekts par augļu pārstrādes cehu, kur audzēto ražu paši varēsim pārstrādāt un realizēt kā Latvijā, tā aiz tās robežām.

Svētku reizē pateicību un muzikālu sveicienu medicīnas darbiniekiem no viņu ilggadējiem, patstāvīgiem pacientiem dāvāja mūsdienu deju grupas meitenes. Cilvēki baltajos halātos, kuri saimnieko veselības aprūpes centrā, aptiekās, kā arī ātrās palīdzības punktā, ir pelnījuši baltu jo baltu paldies par veselības lāpīšanu. Bērziņu saime īpašus sveicienu sūtīja dakteriem Buzijaniem, kuri vienmēr palīdzēs grūtā brīdī – gan atgriezīs ēstgribu, gan smaidu, gan iekritušos vaigus.

Visvairāk laba vēlējumi bija sūtīti valsts nodarbinātības Viļakas filiāles darbiniekiem. Mūsu pilsētnieki vēlas, lai nekad nebeigtos apmācību kursi – ko mācīt, tam nav nozīmes, ka tik var iziet cilvēkos un kļūt mūsdienīgākiem. Bezdarbniece Valija tagad var palielīties, kā vakarus pavada pie datora, bet ar kaimiņu satiekoties runā angliski.

Kārtība un miers nebūtu garantēti. Policijas darbs saistīts ar risku un jābūt vienmēr kaujas gatavībā – gan ekipējumā, gan kaujinieciskā noskaņojumā. Kā sveiciens svētkos visiem policijas darbiniekiem ir dejisks veltījums no Dēkaiņu puišiem. Lai veicas noziedznieku ķeršanā!

Grūti straujā laika ritējumā izskatīties skaisti un sakopti. Viļakas daiļā dzimuma vārdā Emīlijas kundze sūta sveicienus apkalpojošās, pakalpojošās sfēras darbiniekiem – pirtniekiem, frizierēm un skaistumkopšanas salona speciālistēm. Toties Perdinavas Izidors lūdza deputātiem palīdzību pirts jautājuma risināšanā Viļakā: "Ceru 2015.gadā mazgāties kā īsts latvietis, kā lauku cilvēkam pienākas - katru sestdienu, nevis tikai ķert momentus."

Apsveikuma vārdus par enerģiju un pienākuma apziņu saņēma bibliotēkas, muzeja darbinieki, kā arī domes tehniskā darba grupa ar M.Rēdmani priekšgalā.

Koncertā izskanēja arī Valsts kontroles darba grupas veltītas rindas Viļakas domei: „ Dome – tā ir jūsu pilsētas un novada procesors, mātes plate un videokarte. Lai viņu failos glabājas tikai labas idejas, kuras tiek ne tikai plānotas, bet arī piepildītas. Lai viņu sistēmai nepiekļūst vīrusi vai kādi slepeni hakeri. Stundu pēc stundas, minūti pēc minūtes visi iedzīvotāji sūtīsim savas labās domas pa e – pastu. Neskaitīsim mirkļus, kuros lija, mirkļus skaitīsim, ko žēl bij projām laist.”

Ikvienu apsveikumu, vēlējumu savā radošā izpausmē papildināja kultūras nama pašdarbnieku kolektīvi:
-    dejotāji - mazie „Dēkainīši”  un „Dēkainīši”
-    bērnu ansambļi „Pogas” un „Podziņas”
-    „Dēkaiņu” deju kolektīvs
-    deju kopa „Dēka”
-    vokālais ansamblis „Cansone”
-    krievu dziesmu ansamblis „Sudaruška”
-    folkloras kopa „Atzele” un Atzeles kapela
-    mūsdienu deju grupa
-    līnijdeju grupa „Ziemeļmeitas”
-    Eiropas deju grupa
-    ģitāristu kolektīvs
-    dramatiskais kolektīvs.

Uzgavilējot viens otram, skatītāji un koncerta dalībnieki ar salūta zalvēm atvadījās, lai satiktos atkal Jaunajā gadā.

Pasākuma vadītāja I.Lindenberga

30.12.2014
Kalendārs
« Aprīlis 2018 »
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Īsās ziņas
Pieaugušo neformālās izglītības centrs Azote, kas atrodās Balvos, piedāvā lielisku iespēju uzlabot  angļu valodas prasmes  intensīvajos 10 dienu angļu valodas kursos. Tiek......
No 26.marta līdz 27.aprīlim Kultūras un radošo industriju centrā, Klostera ielā 1, Viļakā skatāma izstāde "Nepārtrauktība", ieeja brīva.Kontaktinformācija: Viļakas novada muzejs......
28.aprīlī plkst.11.00 Jaškovas kapsētā notiks Pavasara talka. Lūgums kapu kopiņu tuviniekiem un visiem interesentiem rast iespēju piedalīties! Līdzi var paņemt grābekli un citus darba......
4.maijā plkst.11.00 pie kultūras centra "Rekova", Rekovā, Šķilbēnu pagastā dārza svētki "Puķu talka" ...
4.maijā  Viļakas Kultūras namā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums "Es dzīvoju tepat starp jums" plkst. 17.30 Evitas Zarembas - Krīgeres un......
9.maijā no plkst. 10:00 līdz plkst.17.00 VIĻAKĀ, Balvu ielā 5 (pie Latvijas aptiekas) MOBILĀ DIAGNOSTIKA. Informācija par mobilo diagnostiku ...
11.maijā plkst.8.00 stāvlaukumā pie kultūras centra "Rekova", Rekovā, Šķilbēnu pagastā pavasara gadatirgus, plkst.9.30 Rekavas vidusskolas sporta hallē Mātes dienai veltīts koncerts.......
Viļakas novada pašvaldības autoceļu vai to posmu saraksts ar uzturēšanas klasēm 2018.gada vasaras sezonai no 2018.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.oktobrim. ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Skolēnu autobusa kustības grafiks jaunajam mācību gadam 2017/2018 ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
LR Tiesībsarga aptauja par labu pārvaldību ...
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības ambulatoro speciālistu darba laiki, aktualitātes ...
Īsa pamācība labā pārvaldībā kopā ar LR Tiesībsargu ...
“Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem ...
Aktivitātes Viļakas Sociālās aprūpes centrā ...
Aktivitātes Viļakas novada bibliotēkā.. ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...
Kad pie mājas jāizvieto valsts karogs? ...