II Jauniešu Deju svētku koncerts “Viens apvārsnis. Tūkstošiem ceļu” Liepājā .

Sestdien, 23.maijā Liepājā notika  II Jauniešu Deju svētku koncerts “Viens apvārsnis. Tūkstošiem ceļu” .

Šajā pasākumā piedalījās arī Viļakas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Bitīt matos”.

Paldies kolektīva vadītājai Diānai Astreiko!

Paldies ikvienam, kurš  bija iesaistīts, lai kolektīvs “Bitīt matos” stadionā “Daugava” izpaustu latviešu skatuviskās dejas spēku, jaunību un būtu kopā ar vēl 221 kolektīvu.  

Kopā koncertā piedalījās 5680 dejotāji no 222 kolektīviem, kā arī kopumā 6145 svētku dalībniekiem.

Svētkus rīkoja Latvijas Nacionālais kultūras centrs, sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Griežam deju karuseli Viļakas Kultūras namā !

Valentīndienas noskaņās 15.februārī Viļakas kultūras namā pulcējās dažādu žanru dejotāji, lai atklātu dejas daudzveidību, ...

Plenērs “Valdis Bušs 2022” ir sācies

Šo pirmdien, 11.jūlijā plenēra mākslinieki mēroja dažādus ceļus, lai nokļūtu 6.starptautiskā glezniecības plenēra “Valdis ...