Kuģis ir atklāts!

Bērnu rotaļu laukums – kuģa formā ir noenkurojies Viļakas ezera pludmalē. Pirmskolas vecuma bērniem kuģis liekas liels un ar prieku ir iemēģināti slidkalniņi un kāpelējošie elementi. Kādam pieaugušajam kuģis liekas par mazu, bet, lai uzstādītu patiešām grandiozu kuģi tā izmaksas ir vismaz simts tūkstoši euro. Pateicoties “Mežpils alus” piedāvātajam konkursam bija iespējams iesniegt projekta ideju un cerēt, ka izdosies uzvarēt lielajā Latvijas mēroga balsošanas akcijā.

Pateicoties ļoti daudzu iedzīvotāju atbalstam, kopā tika saņemtas 13815 balsis. Paldies ikvienam, kurš nobalsoja kaut vienu reizi. Īpašs paldies Andrim Slišānam, Sergejam Maksimovam, Guntaram Skutelam un Rolandam Keišam par video uzrunu veidošanu sociālā tīmekļa vietnei Facebook. Projekta iesniedzējs biedrība “Saules stari Viļakai” lielu paldies saka aktīvākajiem Viļakas puses iedzīvotājiem – Inesei Lācei, Kristīnei un Gatim Rundzāniem, Žaklīnai Orlovskai, Marijai Bukovskai, Ingai Orlovskai, Artai Brokānei, Sanitai Niperei, kuri uzrunāja, aicināja un regulāri atgādināja radiem, draugiem, kolēģiem, paziņām un citiem labas gribas cilvēkiem, lai neaizmirst nobalsot par bērnu sapni – kuģi.

Paldies SIA “GoPlay” (www.laukumi.lv), kuri spēja iekļauties “Mežpils alus” pieejamajā finansējumā – 10000.00 euro, piešķirot arī nelielu atlaidi sapņa īstenošanai. Par desmit tūksotšiem euro izgatavoja, piegādāja un uzstādīja šādu rotaļu laukumu: Rotaļu kompleksa pamatkonstrukcija izgatavota no 90×90 mm augstspiedienā impregnētiem, līmētiem bezzaru A klases priedes koka statņiem, kas dubultā pārklāti ar videi draudzīgu, atmosfēras iedarbības izturīgu, brūnā tonī tonētu laku, kas ļauj saglabāt redzamu dabīgo koksnes struktūru. Karsti cinkota tērauda statņu balsta kurpes pasargā koksni no tiešas saskares ar zemi, tādējādi pasargājot to no trupēšanas un paildzinot ilgmūžību. Platformas grīdas izgatavotas no augstas kvalitātes, mitrumizturīga HEXA HPL, kas pārklāts ar abrazīvu pretslīdes pārklājumu, Interaktīvie, attīstošie rotaļu elementi, alpīnisma sienas kāpšļi izgatavoti no trīsslāņu HDPE plastikāta. Uzstādītā iekārta ir sertificēta.

Atklāšanas pasākumā piedalījās lieli un mazi dalībnieki. Pasākumā piedalījās arī dažādi tirgotāji, bija iespējams iegādāties aukstas suliņas, popkornu, frī kartupeļus, vistas nagetus un citus gardumus. Iemēģināt piepūšamās atrakcijas, spēlēt lāzertagu un doties izjādē ar zirdziņu. Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs aicināja aizdomāties kādi pieaugušajiem ir bijuši bērnības sapņi un vai tie ir piepildījušies. Viļakas pilsētas pārvaldes vadītājs Oļegs Kesks bija ļoti priecīgs un pateicīgs par komandas darbu un aicināja iedzīvotājus atbalstīt un nobalsot iedzīvotāju iniciatīvu konkursā iesniegto ideju par “Viļakas pludmales labiekārtošanu”, kur paredzēts iegādāties divas pārģērbšanās kabīnes, divus sauļošanās zvilņus, 3 solus ar atzveltni un divas papildus atkritumu tvertnes. Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu draudzes prāvests Guntars Skutels pasvētot kuģi, atgādināja, ka kuģis ir jāsaudzē, ja redz kādus bojājumus, tad, lai informē arī viņu un pašvaldības policiju, jo novērošanas kamerās ir viss redzams. Saudzēsim izveidoto infrastruktūru! Lai bērnu prieks iedvesmo arī pieaugušos vairāk saskatīt pozitīvo ikdienā.

Projektu vadītāja: Vineta Zeltkalne

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

No 1. jūnija daļai Balvu novada pašvaldības iestāžu mainīsies darba laiks

No 1. jūnija daļai Balvu novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbiniekiem noteikts nepilns darba ...

Donoru diena

10.maijā Donoru diena Viļakas kultūras namā no plkst.9.00-13.00 Aicinām ikvienu VADC asins nodošanas vietu ...

Viļakas Valsts ģimnāzijas audzēkņi sacenšas netradicionālās sporta aktivitātēs

Biedrības “Skolēnu vecāku biedrība” projekta Nr.3 “Būt un darīt” ietvaros 14. septembrī norisinājās sporta ...