Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet! (Rainis)

Paldies visiem Viļakas iedzīvotājiem par talkošanu- gan iestāžu, gan savu privātmāju teritorijās, gan parkā, gan estrādes teritorijā un visā pilsētā. Mēs kopā varam savu pilsētu sakopt, lai tā būtu aizvien sakoptāka un skaistāka. Ja vēl nepaspējāt talkot, tad aicinām veikt sakopšanas un labiekārtošanas darbus savas mājas pagalmā un apkārtnes teritorijā!

Liels paldies Pužulim par brīvprātīgo darbu agri pavasarī pie ezera un stadiona – ozolu vainagu veidošanas un teritorijas atbrīvošanas no krūmiem.

Liels paldies skolotājai Benitai Krištopānei ar dēlu par dāvinājumu – 6 gabalus Mandžūrijas riekstukokus un Martagonlilijas. Tika atjaunoti riekstukoku stādījumi, ejot uz Viļakas pludmali un no Pils ielas uz ezeru. Martagonlilijas tika iestādītas pie Viļakas pilsētas pārvaldes.

 Viļakas pilsētas teritorijā, kā arī uz  Viļakas ezera salas ievērosim norādi – “Ko atnesi, to aiznes!”. 

Lūdzam šķirot sadzīves atkritumus pie kapsētām, liekot kompostu kaudzē (lapas, zarus, vecās puķes, zemi), bet maisos- sadzīves atkritumus – sveces, maisiņus, vāzes, mākslīgos ziedus u.c.

Teksts un foto: Viļakas pilsētas daiļdārznieks Kristīne Rundzāne

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Izveido piebraucamo ceļu Solā

Viļakas novada dome turpina īstenot sadarbības projektu Nr.5.6.2.0./17/I/022 „Uzņēmējdarbības attīstība Austrumu pierobežā, kurā vadošais partneris ...

Valdim Bušam 100

30.maijā Jūrmalas muzejā atklāja izstādi “Valdis Bušs Savienojums”, kas veltīta mākslinieka simtajai dzimšanas dienai. ...

Meža svētki Žīguros

  Kā parasti septembra vidū Žīguros, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās  prasības, notika MEŽA SVĒTKI. ...