Latvijas aptieka sveic jauno mācību gadu uzsākot

SIA “Latvijas aptieka”, kas nu jau vairāku gadu garumā godprātīgi, ar lepnumu un augstu atbildības sajūtu veic farmaceitiskās aprūpes pakalpojumus Balvu novadā, ar gandarījumu informē, ka, uzsākot jauno mācību gadu, ir sarūpējusi īpašus sveicienus.
1. Sveiciens ikvienam bērnam, kas ir sasniedzis 5 gadu vecumu, kā arī jaunāko klašu skolēniem (norādītais vecums ir nosacīts).
Sveiciens ietver SPKC veidotu krāsojamo grāmatu “Vesels ēdis!”, kas savās 24 lappusēs ir iekļāvusi gan atjautības uzdevumus, gan izglītojošu informāciju tieši šāda vecuma bērniem, kam ēšanas paradumi vēl tikai veidojas. Tā, vieglā, rotaļu formā, atraktīvi, saistoši, izpildot dažādus
uzdevumus, bērni uzzin par tik svarīgām lietām. Grāmata ir lieliska iespēja darboties kopā visai ģimenei.
Primāri aicinām šo sveicienu saņemt tās ģimenes, kurās aug 5- 10 gadus veci bērni. Sveiciens ir saņemams “ Latvijas aptiekā” Balvu ielā 5, Viļakā un jau ir pieejams. Mēs nevaram prognozēt atsaucību. Lai arī sarūpēto sveicienu skaits ir tūkstoši, tomēr vēlamies norādīt, ka to skaits ir ierobežots.
2. “Latvijas aptieka” ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Sabiedrības Integrācijas fondu par atbalstu apliecības “Goda ģimene” uzrādītājam.
No septembra, uzrādot šo apliecību, “Latvijas aptieka” bez maksas izsniedz īpašu Sudraba Plus klienta karti, ar kuru turpmāk iepirkšanās mūsu aptieku tīklā būs ar īpašām priekšrocībām.
(“Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav
sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte).
Papildu informāciju sniegs “Latvijas aptieka” komercdirektores vietniece mārketinga jautājumos Zita Jēkabsone-Saulīte (tālr.:26160099, zita.jekabsone@eaptieka.lv).
Lai šis mācību gads būtu veiksmīgs un iedvesmojošs visiem skolēniem, studentiem, skolotājiem un vecākiem! Strādāsim kopā, lai radītu stimulējošu mācīšanās vidi visiem iesaistītajiem.
Veiksmi šajā mācību gadā!

Latvijas aptieka

Citas ziņas no šīs kategorijas

Atkarība un līdzatkarība

Viļakā, 23.septembrī, psiholoģe Inese Lietaviete pasniedza 2 lekcijas par tēmu Atkarība un līdzatkarība: problēmas ...

KINOPUNKTS Viļakas Valsts ģimnāzijā

Laikā, kad ir apstājušies visi aktīvie svētku pasākumi, KINOPUNKTS  piedāvā iespēju  sagādāt skolēniem Ziemassvētku ...

Jaunumi Veselības veicināšanas projektā

Viļakas novada dome 2020.gada vasarā parakstīja Vienošanās grozījumus ar Centrālo finanšu līguma aģentūru par ...