No 29. jūnija izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu pieturu sarakstos virzienā no Rīgas uz Balviem un Gulbeni

No šī gada 29. jūnija reģionālo autobusu pasažieriem, kuri brauks maršrutos Rīga–Balvi un Rīga–Gulbene, kā arī Rēzekne–Balvi–Gulbene un Balvi–Litene–Gulbene, jārēķinās ar izmaiņām apkalpotajās pieturās, kas būs iekļautas kustības sarakstos. Izmaiņas tiek veiktas, lai nodrošinātu iedzīvotāju iespēju ērtāk tikt uz darbu vai vakaros mājās.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7910 Rīga–Balvi vairākos reisos tiks iekļautas pieturas Vaive un Aprūpes centrs (atrodas Gulbenes novada Litenes pagastā). Turpmāk pieturu Vaive pasažieri varēs izmantot reisos, kas kursē no Balvu autoostas – plkst. 5.55 (no pirmdienas līdz sestdienai), plkst. 8.50 (katru dienu) un plkst. 13.20 (svētdienās), savukārt pieturu Aprūpes centrs – reisos plkst. 18.55 no Rīgas (kursē katru dienu) un plkst. 19.15 (piektdienās), kā arī reisos no Balviem plkst. 5.55 (no pirmdienas līdz sestdienai). Minētajā maršrutā autobusi reisos, kas plkst. 8.50 izbrauc no Balviem, nepiestās pieturās Dārzniecība un Saliņkrogs (jo trīs mēnešu laikā tajās neiekāpa un neizkāpa neviens pasažieris).

Reģionālās nozīmes maršruta nr. 7632 Rēzekne–Balvi–Gulbene reisos plkst. 13.10 no Rēzeknes un plkst. 06.05 no Gulbenes, kā arī maršruta nr. 7623 Balvi–Litene–Gulbene reisos plkst. 07.15 no Gulbenes autobusi turpmāk neapstāsies pieturā Dārzniecība, bet reģionālās nozīmes maršruta nr. 7618 Rīga–Gulbene reisos plkst. 14.15, plkst. 18.10 un plkst. 20.30 no Rīgas – pieturā Saliņkrogs.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Norma – A”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv
twitter.com/ATD_LV
facebook.com/AutotransportaDirekcija

Citas ziņas no šīs kategorijas

Viļakā sporto

2022.gada 14.maijā Viļakā notika sporta sacensības “Individuālās vēsturiski sportiskās sacensības Viļakas pilsētā”, kas ir ...

Īpaša pēdējā skolas diena Viļakas Valsts ģimnāzijā

31.maija rītā 1.-11.klašu skolēni pulcējās skolas zālē, lai noskatītos projekta “Skolas soma” muzikālu sveicienu ...

Tieslietu ministrs apmeklēs Ziemeļlatgali

Pirmdien, 2.martā, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns apmeklēs Balvus un Viļaku, lai ...