Balvu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā ir pieejams jauns pakalpojums

Ar šī gada 1.jūniju Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apakalpošanas centrā (VPVKAC) Balvos, Partizānu ielā 14, iedzīvotājiem ir iespēja saņemt jaunu pakalpojumu “Attālinātais ierēdnis”.

Ar šī pakalpojuma palīdzību tiek nodrošināta attālināta saziņa ar:

  • Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) speciālistu padziļinātai konsultācijai par četriem pakalpojumiem: vecuma pensiju, slimības pabalstu, invaliditātes pensiju un vecāku pabalstu;
  • Valsts ieņēmumu dienesta (VID) speciālistu padziļinātai konsultācijai par kapitāla pieaugumu situācijās, kad tiek pārdots vai kā citādi jaunam īpašniekam nodots personīgais nekustamais īpašums;
  • Valsts zemes dienesta (VZD) speciālistu padziļinātai konsultācijai fiziskai personai par visiem dienesta pakalpojumiem.

Ierodoties VPVKAC, klientam sākotnēji jādodas pie darbinieka un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Pēc sarunas temata noskaidrošanas, centra darbinieks noteiks konsultācijas laiku un veiks pierakstu. Attālinātās pieslēgšanās (videozvana) laikā attiecīgajai valsts iestādei klients varēs uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī rādīt dokumentus un kopā ar ekspertu pārskatīt attiecīgo noteikumu prasības, jo ir nodrošināta visam šim procesam nepieciešamā tehnika.

Iedzīvotāji tiek aicināti izmantot šo iespēju un risināt sev interesējošos jautājumus ar attiecīgās valsts iestādes speciālistu videozvanā!

Tāpat atgādinām, ka Balvu VPVKAC katru dienu klientus klātienē pieņem VSAA, katru trešdienu klientu centrā ir pieejams arī VZD speciālists, savukārt otrdienāsValsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) darbinieks.

Tālrunis papildinformācijai – 65904460.

Pakalpojums “Attālinātais ierēdnis” jau ir pieejams 25 valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros, tai skaitā Balvos un Viļakā.

Lauma Kaļva, Balvu VPVKAC vadītāja

Citas ziņas no šīs kategorijas

Uzspēlē “Trip-Trip” pierobežā

Laika posmā no 8. maija līdz 8. jūnijam aicinām Viļakas un Baltinavas iedzīvotājus un ...

ZOOM tiešsaistes seminārs “Zaļmēslojuma augu izmantošana augsnes veselības un auglības uzlabošanai”

Aicinām piedalīties LLKC Balvu biroja organizētā ZOOM TIEŠSAISTES seminārā! SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un ...