Mātes dienas koncerts Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā

“Mamma! Pie viņas dzīve sākas, un mīlestība nekad nebeidzas.” Ar šādiem vārdiem 14.maijā  iesākās Mātes dienas koncerts Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā.

Šogad, Viļakas apkaimes bērni un jaunieši, Viļakas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi kopā ar saviem pedagogiem bija sarūpējuši sirsnīgu, emocionālu koncertu, kurš pulcēja kuplu skaitu dalībnieku. Šogad pasākumā piedalījās un sveica savus vecākus arī Viduču pamatskolas, Rekavas  vidusskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas vokālie ansambļi.

Koncertprogrammā izskanēja klasiskās, garīgās, mūsdienu, tautas mūzikas skaņdarbi. Klausītājiem bija iespēja dzirdēt klavieru, ērģeļu, saksofona, marimbas, akordeona, vijoļu, mandolīnas spēlētās melodijas. 

Sevišķi iespaidīgs bija koncerta noslēgums, kad visi dalībnieki vienojās kopīgā dziesmā un pašus skaistākos vārdus, kā arī pašu bērnu izgatavotos eņģelīšus dāvāja visām māmiņām, vecmāmiņām, krustmātēm.

Sadarbībā ar biedrību “Saules stari Viļakai” projekta “Ģimeņu godināšana Ziemeļlatgalē” laikā visi koncerta apmeklētāji un dalībnieki pēc koncerta varēja uzkavēties pie svētku tējas galda, mieloties ar kūkām, pīrādziņiem.

Paldies Viļakas Mūzikas un mākslas skolas pedagogiem: Aldim Prancānam, Arnim Prancānam, Ilonai Bukšai, Jeļenai Laicānei, Svetlanai Krasnokutskai, Karīnai Romanovai, Ijai Krilovai.

Paldies vecākiem par atbalstu un kopā būšanu.

Teksts Inita Raginska
Foto: Līga Babāne

“Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.”

Mātes dienas koncerts ir projekta Nr. 2023.LV/ĢDP/9 “Ģimeņu godināšana Ziemeļlatgalē” pasākums

Citas ziņas no šīs kategorijas

#Labsvaibs iet gaisā!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra apstiprinājusi Viļakas jauniešu iniciatīvu centra iesniegto projektu Nr. VP2021/1-110 #Labsvaibs,  ...

VUGD Viļakas postenī atzīmē Atvērto durvju dienu

Atzīmējot Ugunsdzēsības 158.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta visos ugunsdzēsības depo 17.maijā notika Atvērto ...

Attālinātā pievienošanās Viļakas novada domes komiteju sēdēm un ārkārtas domes sēdei

Lai pieslēgtos Jums izvēlētajā sēdē ir jāievada vārds un uzvārds. Tautsaimniecības jautājumu komitejas sēde ...