Labiekārto teritorijas un stāda Mandžūrijas riekstu kokus

Talkas dienā iestādījām 18 gabalus Mandžūrijas riekstu kokus, ko Viļakas pilsētai dāvināja skolotāja Benita Krištopāne ar dēlu. Liels paldies Krištopānu ģimenei par dāvinājumu!

Viļakas pilsētas pārvaldes darbinieki un Algoto sabiedrisko darbu darbinieki talkoja Viļakā – tika veikti labiekārtošanas  un pilsētas sakopšanas darbi. Grāba lapas un transportēja  prom no Pils ielas un strūklakas “Lāsīte” teritorijas.

Pie Viļakas ezera un citās vietās pilsētā tika vākti un šķiroti atkritumi. Viļakas pilsētas pārvalde pateicas visiem, kuri piedalījās un vēl piedalīsies talkošanā Viļakā un tās apkārtnē. Liels paldies daudzdzīvokļu māju pārvaldniekiem, kuri paņēma talkas maisus un piedalās talkā, apkopjot teritorijas ap savām mājām. Lai darbīgs un rosīgs pavasaris!

Kristīne Rundzāne

Foto: Kristīne Rundzāne, Oļegs Kesks

Citas ziņas no šīs kategorijas

NVA aicina darba devējus līdz 21. maijam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

  Covid-19 infekcijas izplatības riska novēršanai, aicinām sadarbības partnerus un klientus ievērot piesardzības pasākumus! ...

Sākas pieteikšanās sociālās uzņēmējdarbības attīstības programmā “Pārmaiņu akadēmija”

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Luminor banku pirmo reizi Latvijā uzsāk bezmaksas sociālās ...