Sporta aktivitātes pirmsskolas vecuma bērniem “AŠAIS ZAĶIS”

Pasākums “Ašais zaķis 2023” bija lielisks veids, kā piedāvāt pirmsskolas vecuma bērniem aizraujošu un izglītojošu pieredzi.
Bērni varēja izklaidēties, iepazīties ar jauniem draugiem, piedalīties sportiskās aktivitātēs un dažādās radošajās darbnīcās, un pat apgūt jaunu informāciju par dzīvniekiem un dabu. To visu viņi varēja darīt, smejoties, priecājoties un baudot 6.aprīļa rīta pasākuma atmosfēru.
Mūsu mērķis šim pasākumam bija cēls, jo bērniem ir vajadzīga pozitīva pieredze un emocijas, lai attīstītu savu personību un spētu labāk izprast sevi un pasauli.
Pasākuma galvenais mērķis bija piedāvāt bērniem sportiskas aktivitātes, kas veicinātu viņu fizisko veselību un attīstību. Pasākuma laikā bērni varēja piedalīties dažādās sportiskās spēlēs un sacensībās, piemēram, skriešanas sacīkstēs “Vai esi ātrāks par Viļakas ezi?”.
Pasākuma dalībnieki bija sajūsmā par iespēju pārbaudīt savas prasmes un uzlabot savu fizisko formu.
Turklāt pasākumā bija pieejamas dažādas radošās darbnīcas, kur bērniem bija iespēja izpaust savu radošumu, kā, piemēram, sejas apgleznošanas darbnīca un  “Kā es redzu Lieldienu zaķi”- zīmēšanas darbnīca.
Ņemot vērā laikapstākļus pasākuma laikā organizatori bija sarūpējuši, lai būtu pieejama arī silta tēja un zupa, kas palīdzēja ciemiņiem uzturēt siltumu un enerģiju, lai viņi varētu turpināt piedalīties pasākumā. Lai padarītu pasākumu vēl aizraujošāku, kā mūsu noklusētais dzīvais pārsteigums ieradās zirgs ar pajūgu. Bērni bija sajūsmā par iespēju izvizināties. Tā bija ne tikai izklaide bērniem, bet arī sniedza iespēju iepazīt un uzzināt vairāk par zirgiem un viņu uzvedību.
Pasākuma beigās bērni saņēma dažādas veselīgas, vitamīniem bagātas balvas un diplomus ar medaļu par piedalīšanos pasākumā, kas bija lielisks veids, kā motivēt un novērtēt viņu pūles un darbu. Tas arī palīdzēja bērniem justies svarīgiem, kas ir ļoti svarīgi viņu turpmākai attīstībai.
Uz tikšanos nākošgad? 

Nr. 9.2.4.2/16/I/073 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē”.

Teksts: Žaklīna Orlovska

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Latvijā pētīs pieaugušo prasmes; plāno iegūt 7700 iedzīvotāju atbildes

Saskaņā ar izglītības un zinātnes ministrijas lūgumu nosūtu informāciju par plānoto pētījumu par pieaugušo ...

Stājušies spēkā saistošie noteikumi par Balvu novada simboliku

Šī gada 1.janvārī stājās spēkā Balvu novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 39/2022 “Par Balvu ...