Fotoizstādes “Viļakas ainava” atklāšana

Biedrība “Stāstnīca” sadarbībā ar Balvu novada Viļakas muzeju organizē fotoizstādes “Viļakas ainava” atklāšanu 2022.gada 28.oktobrī plkst. 15.00, Viļakas muzejā (Klostera iela 1, Viļaka). Atklāšanas pasākumā plāno piedalīties gandrīz visi izstādē iekļauto darbu autori. Viņi iepazīstinās ar savu darbību fotogrāfijas jomā un niansēm, iemūžinot Viļakas ainavu. Atklāšanas laikā notiks loterija, kurā veiksmīgais apmeklētājs varēs iegūt īpašumā vienu jebkura fotogrāfa darbu ar autora autogrāfu.

Izstāde “Viļakas ainava” tapusi apmēram divu gadu laikā. Biedrība “Stāstnīca” publiski aicināja arī citus fotogrāfijas entuziastus iesūtīt fotogrāfijas, kurās redzama Viļakas vai tās apkārtnes ainava. Tika saņemti vairāk kā 120 darbi no 15 autoriem. Izstādei ir atlasīti 25 darbi no 10 autoriem. Pārējās fotogrāfijas būs apskatāmas digitālajā versijā. Viļakā un tās apkārtnē ciemojās fotogrāfi no Cēsīm, Daugavpils, Rīgas.

Izstādē varēs redzēt sekojošu fotogrāfu darbus: Vladislavs Ančs, Alvils Baltiņš, Ērika Baltiņa, Silvija Danelsone, Laura Kalniņa, Linards Onzuls, Ivars Salmanis, Dace Spalviņa,  Anita Ulmane, Andris Zelčs.

Biedrība “Stāstnīca” raksta projektus, rīko izstādes,  organizē un piedalās  pasākumos, kuriem ir cieša sadarbība ar fotogrāfiem no visas Latvijas.  Līdz šim ir notikuši fotogrāfu plenēri Daugavpilī, Augšdaugavas novadā un Viļakā.  Rezultātā Daugavpilī 2021. gadā tapusi fotoizstāde “Viena diena Grīvā”, tagad Viļakā tiek atklāta izstāde “Viļakas ainava” un 11. novembrī Daugavpilī tiks prezentēta projekta “18.novembra ielas fotostāsts” izstāde.

Biedrības “Stāstnīca” vadītāja Ilze Onzule, tālr. 29252443

 

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Viļakas novada domes kārtējā sēde

Viļakas novada domes kārtējā sēde  tiek sasaukta 22.12.2020.  plkst.14.00 Viļakas novada domē, Abrenes ielā ...

“Ivuški” Latvijas mazākumtautību festivālā Zeme zied

Šī gadā 14.augustā Jelgavā noritēja  pirmais Latvijas Mazākumtautību festivāls ar mākslinieciskās koncepcijas moto „Zeme ...

Viļakas novada Sociālā dienesta PAZIŅOJUMS

par Grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā Saeima ir pieņēmusi un Valsts prezidents 2020.gada ...