Plānotas nodarbības rudens un ziemas sezonā Veselības veicināšanas projektā

Septembrī turpinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/073 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē” pasākumu īstenošana.

Lūdzam Balvu novada iedzīvotājus aktīvi izmantot iespēju un apmeklēt nodarbības, jo daudzas aktivitātes noslēgsies jau šī gada oktobrī vai decembrī.

Pirmās nodarbības plānotas trenerei Ilutai Balulei, kura vada Vingrošanas nodarbības Semenovā un Kupravā. Semenovā nodarbības notiks otrdienās 13., 20. un 27. septembrī no plkst. 19.00 līdz 20.00. Oktobrī notiks divas nodarbības un plānotais pasākumu cikls “Vingrošana Semenovā” būs noslēdzies.

Vingrošana Kupravā notiks piektdienās 16., 23., 30. septembrī no plkst. 19.00 līdz 20.00. Oktobrī notiks vēl trīs nodarbības un plānotais pasākumu cikls “Vingrošana Kupravā” būs noslēdzies.

Psiholoģijas lekcijas visiem interesentiem notiks 23.septembrī Viļakas kultūras namā no plkst. 10.00. Lektore būs psiholoģe Inese Lietaviete. Šoreiz lekciju tēma ir Atkarība un līdzatkarība: problēmas un to risinājumi. Psiholoģe skaidros kā uztvert atkarības, kādas ir līdzatkarības problēmas, kādi ir attiecību jautājumi un kādas sekas atkarības atstāj uz pieaugušajiem un bērniem. Kā atkarību izplatības mazināt skolās par to psiholoģe Inese stāstīts Viļakas Valsts ģimnāzijas un Rekavas vidusskolas izglītojamo vecākiem un skolotājiem. Par lekciju norisi skolās interesēties pie skolu direktorēm.

2022.gada rudenī turpināsies sekojošas nodarbības:
1) “Pilates Žīguros”, trenere Linda Tokareva-Kušnere, vēl notiks 18 nodarbības.

2) “TREX (TRX) vingrošana Viļakas pilsētā un apkaimē”, trenere Inga Bleidere, plānotas 31 nodarbība.

3)Nodarbību ciklā “Veselīgs uzturs gadalaikos” notiks 7 pasākumi ziemas sezonai veltītās nodarbībās. Nodarbības vadīs  uztura speciāliste Baiba Bērtiņa. Viņa mācīs nodarbību dalībniekus gatavot veselīgus ēdienus, kā arī kādu ēdienu būs jau sagatavojusi, lai dalībnieki varētu degustēt, iemācīties ēst veselīgi un saprast, ka ēdiens ir ne tikai veselīgs, bet arī garšīgs.

4)Plānotas arī sporta spēles jauniešu mērķa grupai.

Informāciju sagatavoja: projekta vadītāja Vineta Zeltkalne


Citas ziņas no šīs kategorijas

Uzzini vairāk par ZAAO pakalpojumiem jaunajā tīmekļa vietnē

Februāra izskaņā SIA “ZAAO” publicē pārveidotu tīmekļa vietni www.zaao.lv, kurai radīts ne tikai pilnīgi ...

Viļakas novada domes kārtējā sēde

Viļakas novada domes kārtējā sēde  tiek sasaukta 29.10.2020.  plkst.14.00 Viļakas novada domē, Abrenes ielā ...

Lieldienas Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē “Namiņš”

Klausījosi, brīnījosi,Kas aiz kalna gavilēja:Lieldieniņa braukšus brauca,Asnus veda vezumāi.    (Tautasdziesma) Lielā diena gaidīta katrās ...