27. un 28. augustā Balvu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”

Aicinām uz breineigu garšu un sajūtu piedzīvojumu Ziemeļlatgalē –  “Mājas kafejnīcu dienām 2022” Balvu novadā! 27. un 28. augustā Balvu novada saimnieces un saimnieki būs parūpējušies par  īpašu vasaras svētku noskaņu un gardiem ēdieniem, atverot savu saimniecību durvis, pagalmus, terases, dārzus un ierīkojot tajos improvizētas mājas kafejnīcas ar kultūras programmām, produkcijas tirdziņiem un cita veida aktivitātēm.

Ēdieni, našķi un dzērieni tapuši gan pēc pašu saimnieku radītajām īpašajām  receptēm, gan arī izmantojot senas un pārbaudītas ēdienu gatavošanas  receptes. Produkciju varēs iegādāties gan baudīšanai uz vietas, gan arī  līdzņemšanai.

Balvu novadā viesus gaidīs 12 mājas kafejnīcas:

 • “Azote” Balvos

Ikdienā studijā “Azote” var iegādāties vietējo Ziemeļlatgales amatnieku un mājražotāju preces un produktus, mākslinieku un radošo personību darbus. Apmeklējot kafejnīcu varēsi iepazīties ar vietējo amatnieku produkciju un iegādāties ko sirdij tīkamu.

Ēdienkarte: kūka “Pavlova”, banānu- ogu mafini, kūka “Sarkanais velvets”, bezē cepums ar sēkliņām, tumšās, piena un baltās šokolādes trifeles, Latgalē grauzdēta “Kuup” kafija, grauzdētu cigoriņu kafeja “Alīda”, Latgales ziedu tēja. Ēdienu cenas 1-2,50 EUR

Papildus aktivitātes piedāvājums: Šokolādes trifeļu gatavošanas meistardarbnīca un iepazīšanās ar kafijas baudīšanas noslēpumiem (meistardarbnīcai – iepriekšēja pieteikšanās; 2 EUR). Vinila skaņu plašu atmosfēras telts. Lielformāta āra spēles (2 EUR). Kūkas, trifeles un kafiju būs iespēja iegādāties līdzņemšanai.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 18:00 un 28. augustā 11:00 – 18:00

Adrese, kontakti: Brīvības iela 59, Balvi, tel. 29445914 , azote@azote.lv

 • Rančo “Ozolmājas” Balvu pagasta Kārkliniekos

Atvērt savu sirdi un prātu, pabūt dabā, apskaut senos ozolus un samīļot dzīvniekus –  to visu jums ikdienā piedāvā Rančo “Ozolmājas” saimnieki. Viesošanās Rančo ir patīkams un sirds silts piedzīvojums ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.  Rančo iemītniekiem atvēlēti 8h zemes un ciemošanās aptuvenais ilgums te jāplāno līdz 2 stundām.  Mājas kafejnīcu dienās Rančo saimnieki Jums piedāvās ēdienus no savā un kaimiņu saimniecībā audzētiem produktiem. Baudīsiet ēdienus, ko pasniedzam saviem radiem un draugiem. Būs iespējams iegādāties arī saimniecībā audzēto un pašu gatavoto.

Atmosfēru baudīsim  kantrī stilā ar atbilstošu mūziku. Aicinām izvēlēties kantrī silta apģērbu un aksesuārus. Reģistrācija pasākumam ar svaigu, pašaudzētu burkānu saišķi, vēlams ar visiem lakstiem.

Ēdienkarte: mājas burgeri, uz uzgunskura gatavota elpu atverošā pašmāju jēra gulašzupa, ceptas kešiņas – jeb pildītās tortillas kabatiņas, sviestiņā apcepts mājas ķimeņu siers ar ugunīgo kovboju marmelādi  un rančo ievārījumiem, zeltainas kartupeļu daiviņas ar čillī marmelādi un ķiploku mērci, rudens ābolu un pavasara rabarberu plātsmaizes, mājas cepumiņi. Pašbrūvēto dzērienu degustācija – ozola mizas uzlējums, aveņu un gurķu džins burkā, mājas alutiņš. Ēdienu cenas no 4 līdz 8 EUR.

Papildus aktivitātes: saimniecības-mini zoo apmeklējums (pieaugušajiem 5 EUR, bērniem no 2 gadu vecuma  4 EUR). Apmeklējums ar uzdevumu: atrodi un atzīmē bukletā norādītos dzīvniekus (+0,50 EUR pie apmeklējuma maksas). Vizināšanās zirga pajūgā  4 EUR/pers. Umurkumurs ar balvām.

Darba laiks: 28 augustā 11:00-20:00

Adrese, kontakti: Rančo “Ozolmājas”, Kārklinieki, Balvu pag., Balvu nov.,tel. 22314805, 26160423.

 • Garšu pietura “Paradīzēs” Bēzkalnes pagasta Brūklājos

Aicinām izbaudīt lauku paradīzi Ziemeļlatgalē! Viesu namā “Paradīzes” saimnieko Sanitas un Normunda Prūšu ģimene, kuri gadu gaitā ir atjaunošu senu lauku māju un radījuši skaistu vidi sev apkārt, ko novērtē arī tuvāki un tālāki viesi.

Mājas kafejnīcu dienu ietvaros varēs iegādāties saimnieces  sagādāto produkciju no lavandas un saimnieka un dēla  veidotos putnu būrīšus – produkciju, kura vieno un saliedē ģimenes, jo  mājvietas putniem ir kopā jāsaliek.  Mājas kafejnīcu dienās viesu namā “Paradīzes” būs PĀRSTEIGUMS!

Ēdienkarte: baraviku zupa no Paradīzes mežiem, krēmzupa “Pie mieriņa”, siera kūka ar zemeņu mērci un šīs vasaras ievāktajām ogām, gardās burbuļvafeles – no svaigām ogām ar saldējumu līdz karameļu un šokolādes mērcei, dažādu veidu kēksiņi un plātsmaize, kafija un dažādas Paradīzes zāļu tējas.

Ēdienu cenas no 3 līdz 6 EUR

Papildus aktivitātes: Paradīzes Lavandas produkcijas iegāde. Viesu nama “Paradīzes” pieejamās aktivitātes – SUP dēļi, katamarāni, ūdens bumba, sporta laukumi un peldvietas.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 18:00 un 28. augustā 11:00 – 16:00. Iepriekšēja rezervācija  obligāta.

Adrese, kontakti: “Paradīzes”, Brūklāji, Bērzkalnes pag., Balvu novads, tel. 29423688.

 • Briežuciema seno amatu meistaru tematiskā ciema mājas kafejnīca “Cārmyukša” Briežuciemā

Mājas kafejnīcu “Cārmyukša” jeb no latgaliešu valodas “Pīlādzis” piedāvā Briežuciema seno amatu meistaru tematiskais ciems, jo Briežuciems – tā ir vieta, kur īsteni latgaliskā vidē tiek kopti un godāti senie amati un prasmes. Improvizētā kafejnīca iekārtota pagalmā pie Briežuciema Tautas nama un ar pašu gatavotiem lauku labumiem viesus sagaidīs čaklākie un viesmīlīgākie briežuciemieši. Ikviens te tiek gaidīts uz kopīgu lustēšanos latgaliskā gaisotnē!

Ēdienkarte: sāļās pirkstiņuzkodas – vietējo saimnieču gatavots mājas siers, pašcepta maizīte, mājas kūpinājumi. Gardumi: Briežuciema saimnieču  gatavoti cepumi, biezpiena bumbiņas, lauku tortes, kas gatavotas pēc senām, mantotām receptēm. Sezonas augļi un ogas no pašu dārziem. Ēdienu cenas 1 -1,5 EUR

Papildus aktivitātes: Mājas kafejnīcas laikā tiks organizētas sportiskas aktivitātes, pašdarbnieku koncerts un teātra izrāde. Varēs iegādāties līdzņemšanai sieru, maizi u.c. mājražojumus.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 14:00

Adrese, kontakti: “Gaismas” – Tautas nama pagalms, Briežuciems, Briežuciema pag., Balvu nov., tel. 25444621

 • “Zeļčusola” Šķilbēnu pagasta Zeļčos

Zeļčusola – iespēja ciemoties senā Latgales sētā, saplūst ar dabu un senatni, iepazīt vēsturi un sajust laika plūdumu.  Zeļčusola ir tekstilmākslinieces, projekta “#100dečiLatvijai” autores Anneles Slišānes Latgales lauku mājas, kas atrodas tikai pārsimt metru no Krievijas robežas un kuru skauj dabīgās pļavas un linu “mārki”. Lauku māja ir 20.gs sākumā celta Latgales zemnieku sēta, kur dzīvojamā māja un saimniecības ēkas izvietotas tradicionālajā četrstūra apbūvē, veidojot vienotu kompleksu, rada unikālu vietu svētkiem, izstādēm un dzīvošanai.

Ēdienkarte: pašu audzēti dārzeņi – burkāni, gurķi, rutki, kāļi, rāceņi, kāposti, ķiploku mērce. Maizes krāsnī cepta rudzu maize, saldskābmaize un sēklu maize. Kartupeļu biezenis, biezpiens, gurķu salāti. Ozbara putraar pupām. Zeļču ūgu maize, Zeļču pļavu tēja ar medu – vīgrieze, liepu ziedi, pelašķis. Cena par visu piedāvājumu 15 EUR/pers.

Papildus aktivitātes: Tekstilmākslinieces Anneles Slišānes mākslas darbu izstāde, grāmatas “tuoraga stuosti” lasījumi. Puķu un zāļu mandalu aušanas meistardarbnīca  (5 EUR). Iespēja iegādāties tekstilmākslinieces veidotās ekoloģiski tīras rotaļlietas, Anneles Slišānes grāmatas, austus zāļu paklājus, kokaru dečus, saimniecībā audzētus dārzeņus un maizes krāsnī ceptu maizi.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 18:00 un 28. augustā 11:00 – 18:00. Iepriekšēja rezervācija  obligāta.

Adrese, kontakti: Janki, Zeļči, Šķilbēnu pag., Balvu nov., tel. 29754060

 • “Stabļovas ķiploks un medus” Šķilbēnu pagasta Stabļovā

Mājas kafejnīca “Stabļovas ķiploks un medus” ierīkota māju „Apses” pagalmā. Šīs mājas ir palikušas mantojumā no vecvecākiem un tagad tās pamazām tiek atjaunotas.  Mājas kafejnīcā Jūs uzņems dvīņubrāļu – Jura un Jāņa Supu ģimenes. Viens brālis nodarbojas ar ķiploku audzēšanu, kas ir dzimtas tradīcija, otra brāļa sirdsdarbs ir bites.

Ēdienkarte: ķirbju biezzupa ar piedevām pēc izvēles (ar grauzdiņiem, sēkliņām, žāvētu gaļu). Zupa ir draudzīga arī vegāniem, jo sastāvdaļās izmantoti vietējie dārzeņi un kokosriekstu piens. Kartupeļu pankūkas ar krējumu vai ķiploku mērcīti. Pašceptā baltā un melnā maizīte ar medu, gurķiem un lauku pienu. Kopējā cena par visu piedāvājumu 7 EUR/pers

Papildus aktivitātes: senlietu kolekcijas apskate, Bišu namiņa apmeklējums un tējas, kafijas baudīšana pie tā.  Iespēja redzēt medus sviešanas darbarīkus un procesu.  Fotografēšanās ar dažādu šķirņu, krāsu veidu ķirbjiem.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 16:00 un 28. augustā 11:00 – 16:00. Iepriekšēja rezervācija  obligāta.

Adrese, kontakti: “Apses”, Stabļova, Šķilbēnu pagasts, Balvu nov., tel. 29326534

 • “Rekovas Dzirnavas” Šķilbēnu pagasta Rekovā

Rekovas dzirnavu ēka ir vietējās nozīmes kultūras piemineklis, kas atjaunots un durvis apmeklētājiem vēra 2018. gadā. Rekovas dzirnavās var nobaudīt latgalisku maltīti  no vietējiem produktiem caur senām un pavisam jaunām receptēm. Viena no galvenajām ēdienu sastāvdaļām ir vietējās zemnieku saimniecības “Kotiņi” saražotā produkcija. Īpašie ēdieni, kas te jāpagaršo ikvienam gardēdim, ir pērļu grūbas ar dažādām sezonālām garšām, zirņu burgeri, pupu kotletes un pērļu grūbu deserts.

Ikdienā Rekovas Dzirnavās var iegādāties zs “Kotiņi” ražotus pārtikas produktus – pērļu grūbas, dažādus miltus (pupu, zirņu u.c.), pankūku maisījumus, rapšu un linsēklu eļļu u.c. graudaugu un pākšaugu produktus, kā arī svaigu, no pašu izejvielām ceptu maizīti. Piedāvājumā arī degustāciju un meistarklašu rīkošana.

Ēdienkarte: miežu grūbu zupa, dārzeņu buljons ar pupu  kraukšķiem, pērļu grūbu putra ar taukos  ceptiem sīpoliem, pelēkie zirņi ar speķi, pupu biezenis, zirņu un pupu kotletes, zirņu humoss, pērļu grūbu deserts, auzu putraimu putra ar žāvētu augļu ķīseli , pupu miltu plātsmaize ar kaņepju tēju. Pieejama veģetārā un klasiskā jeb “visēdāju” ēdienkarte, kā arī ēdiens vegāniem un bezglutēna produkcija. Piedāvājuma cena 12 EUR/pers.

Papildus aktivitātes: z/s Kotņi saimniecības apskates ekskursija (iepriekš pieteikt 26422231) . Produkcijas iegāde.

Darba laiks: 27.augustā 11:00-17:00 un 28. augustā 11:00 – 17:00. Iepriekšēja rezervācija  obligāta.

Adrese, kontakti: Rekovas iela 19, Rekova, Šķilbēnu pag., Balvu nov., tel. 29132664

 • “Spāģi” Rugāju pagastā

Lauku miera osta, kur ikdienā čakli strādā un kopj savu sētu visa Sproģu ģimene. Mājas kafejnīcu dienās “Spāģos” tiks piedāvāts baudīt maltīti netraucēti un paša izvēlētā pagalma nostūrītī. Baudīsim ģimenes iecienītākos ēdienus, konditorejas izstrādājumus, mājas limonādi, bērnu kokteiļus un citus gardumus.  Izlozēsim 5 laimīgos, kas saņems īpašu balviņu no mūsu saimniecības. Vakara gaitā tiks piedāvāta muzikāla atmosfēra, ko radīs akordeona taktis. Bērniem pieejams rotaļu stūrītis. Lietus iespējamība nesagādās neērtības.

Ēdienkarte: uz iesma cepta cūkgaļa ar piedevām, kāpostu tīteņi ar piedevām, ugunskura zupa, desertā –  cepti banāni ar saldējumu un augļiem, saldējuma kokteiļi, mājas limonāde, mājas konditoreja . Bērnu ēdienkarte:  kartupeļu uzkoda ar salātiem, karbonāde ar piedevām. Ēdienu cenas 1-4 EUR.

Papildus aktivitātes: 27. augustā  no plkst.17.00 līdz 19.00 dzīvā mūzika – muzicēs akordeoniste Iveta Uršuļska un  mūzikas skolas audzēkņi. Varēs iegādāties līdzņemšanai “Spāģu” medu, konditoreju, upeņu produktus

Darba laiks: 27.augustā 11.00-19.00 un 28.augustā 11.00-16.00. Iepriekšēja rezervācija  obligāta.

Adrese, kontakti: “Spāģi”, Rugāju pag., Balvu nov., tel. 26582144

 • Garšu sarunas “Ezertūrē” pie Viļakas ezera Viļakā

Ikdienā Z/S “Sēnītes” nodarbojas ar lauksaimniecību un aktīvo tūrismu, piedāvājot aizmirsties Ziemeļlatgalē – pie Viļakas ezera “Ezertūrē” iznomājot SUP dēļus, tandēma velosipēdu, katamarānu, laivas, jumta terasi, pirts muciņu uz riepām un naktsmītni – glempingu-burbuļtelti “Million star hotel” Susāju pagastā.

Mums “Ezertūrē” patīk sadarboties un īstenot jaunas idejas, tāpēc māju kafejnīcu dienās rūpēsimies par atmosfēru un vizuālo noformējumu, sadarbojoties ar “Meža labumu ciemu”, “Sajūtu pļavām” un vietējām saimniecēm – Mārīti Duļbinsku un Aiju Pumpuri, piedāvāsim gardu ēdienu ezera krastā, kā arī izzinošu meistarklasi par augiem, kas mums ir apkārt. Katram apmeklētājam būs iespēja pagatavot savus īpašos salātus ar pļavu un dārza pieskārienu – jā, arī pagalmā atrodamie zaļumi tiks iekļauti ēdienkartē! Īpašais vakara piedāvājums –  pikniks uz  Viļakas ezera saulrietā (labu laikapstākļu gadījumā)! Uz tikšanos Ezertūrē!

Ēdienkarte: Četru kārtu maltīte: pašcepta tumšā maizīte un Meža labumu ciema saimnieču gatavots zaļumu pesto, salāti no Meža labumu ciema – izgaršojam dabu,  “Sajūtu pļavu” pagatavots lasis uz grila, folijā ar citrona sulu un zaļumiem. Deserts – kārtainais rabarbers. Vēsais dzēriens: atsvaidzinošs rabarberu ūdens. Karstais dzēriens: gaiļbiksīšu tēja ar ogām un upeņu lapām. Komplekta cena 8 EUR/pers

Piknika grozs:  Ezera tandēms: mini “vecrīgas”,  māju siers, meža labumu ciema gardumi – rožu tēja, mežrozīšu sukādes/cukuroti augļi, korinšu, cidonijas marmelāde, piparmētru ūdens ar ogām. Piknika piedāvājuma cena – 35 EUR, kas ietver lielā SUP dēļa nomu un piknika grozu 2 personām):

Papildus aktivitātes: inventāra noma atpūtai Viļakas ezerā. Produkcijas tirdziņš

Darba laiks: tikai iepriekš piesakoties: 27.augustā plkst. 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00. Pikniks uz SUP dēļa: 19:15; 20:15 un 28.augustā rezervācijas uz plkst. 11:00 un 13:00.

Adrese, kontakti: Sporta iela 20, Viļaka, Balvu nov., tel. 26292288

 • “Pie Ičas” Bērzpilī – ainaviski tematiskajā parkā aicina Bērzpils pagasta viesmīlīgie ļaudis

Mājas kafejnīcu dienu laikā čaklie, aktīvie un viesmīlīgie Bērzpils pagasta ļaudis izveidojuši improvizētu mājas kafejnīcu “Pie Ičas”, kas piedāvās nobaudīt Bērzpils puses gardos un sātīgos ēdienus. Iegriežoties kafejnīcā “Pie Ičas” izbaudīsiet  sirsnīgo Latgales viesmīlību. Kā arī kafejnīcas rīkotāji aicina iepazīties ar Bērzpils  pagasta kultūrvēsturisko mantojumu: Bēržu baznīcu, Ičas apmetni, tematiski ainavisko parku.  Ja būsiet noguruši no ceļa, atpūšoties ainaviski tematiskā parka teritorijā varēsiet izbaudīt apkārtnes skaistās dabas ainavas.

Ēdienkarte: uz ugunskura vārīta spēka biezputra piedevās –  mazsālīti gurķīši un lauku rūgušpiens ar zaļumiem. Desertā –  biezpiena sacepums ar Bēržu purvā lasīto dzērveņu ķīseli. Saldie našķīši – cepumi, kuri gatavoti pēc Bērzpils saimnieču vecmāmiņu receptēm: rozītes, vafeles ar pildījumu. Ēdienu cenas 3,50-5 EUR

Papildus aktivitātes: muzikālais stūrītis – muzicēšana, danči un rotaļas kopā ar folkloras kopu “Saivenis” (1 EUR/pers.). Ekskursija  uz tuvākajiem apskates objektiem Bērzpils pagastā gida vadībā. Vietējo mājražotāju produkcijas.

Darba laiks: 27.augustā 11.00-17.00. Iepriekšēja rezervācija  obligāta.

Adrese, kontakti: Bērzpils pagasta tematiski ainaviskais parks, Bērzpils, Bērzpils pagasts, Balvu nov., tel. 29482775, 28373477

 • “Dīķmalas” Baltinavā

Ciemos gaidīs “Dīķmalu” saimniece Jolanta, kura ikdienā gan dara citus darbus, taču saimniecībā atbild par viesu uzņemšanu un ražo mājas vīnus.  “Dīķmalu” devīze ir: tālu prom no steigas un stresa! To tad arī piedāvāsim – lēnām, nelielās kompānijās (pat – divvientulībā) baudīt dažādu veidu zupas, īstus un mazliet aizmirstus latviešu konditorejas labumus, degustēt tepat tapušos mājas vīnus, klāt baudot vietējo sieru, maizi, gaļu.

Būs iespējams to visu – kas te iegaršojies, iegādāties  arī līdzņemšanai. Iesakām pieteikties pāriem un ģimenēm ar bērniem, kuri pēc vēderprieku baudīšanas, vēlēsies uzspēlēt kādu galda spēli, savstarpēji parunāties vai parunāties ar “Dīķmalu” saimnieci un pārējiem viesiem, aizdoties līdz tuvējai – Baltinavas katoļu baznīcai, lai uzkāptu tās tornī un redzētu varenu skaistu skatu, nesteidzoties un izbaudot – Latgali un  viens otra sabiedrību!

Ēdienkarte: ungāru gulašzupa pēc saimnieces Jolantas draudzenes Kristīnes vīra Tomaša mammas – ungārietes – oriģinālās receptes, vietējo ezeru zivju krēmzupa, tomātu karstā zupa . Mājas vīnu degustācija kopā ar sieriem, kas gatavoti no lauku biezpiena. Konditorejas izstrādājumi no saimnieces mammas un vecmammas recepšu pierakstiem. Saldumus varēs ēst uz vietas kopā ar piparmētru tēju vai kafiju, vai arī ņemt līdzi jaukām atmiņām par Latgali un “Dīķmalām”. Pēc zupu baudīšanas, noteikti būsiet sātīgi paēduši; kā arī būs izvēle gan gaļēdājiem, gan veģetāriešiem un vegāniem. Ēdienu cenas 2 – 7 EUR.

Papildus aktivitātes: 27.augustā uz plkst. 17:00 būs iespēja vakarēt latgaļu stilā – tas nozīmē, ka būs iespēja šo burvīgo lauku labumu degustācijas dienu noslēgt ar dziesmām un dejām (simboliska ieejas maksa). Līdzņemšanai varēs iegādāties mājas vīnu, kas tiek ražots “Dīķmalās”, sieru, maizi.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 17:00 un 28. augustā 13:00. Apmeklējums tikai ar iepriekšēju rezervāciju!

Adrese, kontakti: Skolas iela 9 “Dīķmalas”, Baltinava,, Balvu nov., tel. 29471150

 • “Škladi” Kubulos

Škladi, kuri atrodas Kubulos, ir neparasta vieta. Pie mums ir vērts atbraukt, lai aplūkotu industriālo mantojumu – teritoriju ar ēkām, kuras kādreiz kalpoja kā dzelzceļa stacijas noliktavas. Tepat blakus bija dzelzceļa  līnija Gulbene-Pitalova, kuras sliedes ir demontētas, toties  šobrīd kādreizējā dzelceļa līnija tiek atjaunota kā zaļais ceļš jeb  “Greenway” un te ir marķēts reģionālais velomaršruts Nr.15 Rīga-Viļaka. Mājas kafejīcas “Škladi” apmeklētāji kļūs par lieciniekiem šīs teritorijas attīstībai, kur saimnieko Rozīšu ģimene, jo mērķi ir lieli – te  pēc pāris gadiem “Škladi” būs tapuši par izklaides un atrakciju centru!

Ēdienkarte: trīs kārtu maltīte: saldā kartupeļa laiviņa ar  avokado un lēcām  vai burkānu un zemesriekstu zupa; šķeltie zirņi kokosriekstu piena mērcē ar basmatī rīsiem  vai  sakņu biezenis ar mencu un svaigiem salātiem; beļģu vafeles ar sāļo karameles mērci un sezonas ogām vai vegāniskā Panna Cotta ar smiltsērkšķu mērci un sezonas ogām.  Piedāvājuma cena 20 EUR/pers.

Ēdienkartes papildus piedāvājumā: liellopu gaļas burgers, dubultais burgers, siera dubultais  burgers, burgers ar bekonu; veģetārais burgers ar Haloumi sieru vai ar zirņu kotleti; saldējuma kokteilis. Ēdienu cenas 2,50 – 6,95 EUR

Aktivitātes: lāzertaga spēle (20 min/2.50 EUR), velo noma (1h/ 2.00 EUR), bērnu radošais stūrītis. Pašu ražotās produkcijas tirdziņš.

Darba laiks: 27. augustā 11:00 – 18:00 un 28. augustā 11:00 – 18:00. Iepriekšēja rezervācija nepieciešama,  tikai ja izvēlaties trīs kārtu maltītes piedāvājumu.

Adrese, kontakti: Kalna iela 19 D, Kubuli, Balvu novads, info@skladigo.lv , skladigo.lv, tel. 20031204

Par “Mājas kafejnīcu dienas 2022 Balvu novadā” aktualitātēm līdz informācijai Facebook pasākuma lapā šeit un www.majaskafejnicas.lv .

Apmeklētāju ievērībai:

 • Plānojot maršrutu, pārliecinieties par mājas kafejnīcas darba laiku un vai ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Laicīgi sazinies ar konkrētās vietas saimniekiem un rezervē savu laiku apmeklējumam, jo vietu skaits lielākajā dālā mājas kafejnīcu ir ierobežots! Kafejnīcas darba laiks ir tāds, kā norādīts katra konkrētā dalībnieka piedāvājumā.
 • “Mājas kafejnīcās” norēķini iespējami tikai skaidrā naudā, izņemot mājas kafejnīcu “Škladi”!
 • Dodies garšu piedzīvojumā un pie reizes noskaidro Balvu novada tūrisma informācijas centrā par apskates objektiem, kurus vari apmeklēt pa ceļam!

Ieplāno vasaras nogali Ziemeļlatgalē un dodies ciemos, nobaudīt vietējos labumus!

Kas ir Mājas kafejnīcu diena?

Mājas kafejnīcu dienā pagalmi, dārzi, sētas un citas vietas, kur ikdienā nenotiek ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par vienas dienas kafejnīcām. Interesentiem tiek piedāvāts nogaršot uz vietas tapušu ēdienu, baudīt kultūras programmu un atpūtas un izklaides iespējas. Mājas kafejnīcu dienā varēs paviesoties arī pie ļaudīm, kas ikdienā neuzņem tūristus un nav profesionāli pavāri, bet šoreiz gatavi priecēt viesus ar pašu gatavotiem ēdieniem un viesmīlību, radīt svētku atmosfēru un unikālu piedzīvojumu!

Mājas kafejnīcu dienas organizē   LLTA “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un novadu pašvaldībām-reģionālajiem koordinatoriem visā Latvijā no jūlija līdz oktobrim.

Informāciju sagatavoja:
Ineta Bordāne
Tūrisma organizatore
Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs
29272948, turisms@balvi.lv

Citas ziņas no šīs kategorijas

Atbalsts Covid-19 izplatības negatīvās ietekmes mazināšanai liellopu audzēšanas nozarē

Atbalstam var pieteikties no 8.oktobra līdz 8.novembrim, iesniedzot pieteikumu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.Piesakoties atbalstam atbalsta ...

Finanšu komitejas sēde

Finanšu komitejas priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc Finanšu komitejas sēdi 2022.gada 21.aprīlī plkst.13.00. Sēde notiks attālināti. ...

Pie lasītājiem nonāk pirmais jaunizveidotā Balvu novada informatīvais izdevums

Šī gada 16. jūlijā, jaunizveidotā Balvu novada iedzīvotāju pastkastītēs nonāks divsimtpiecdesmitais informatīvā izdevuma “Balvu ...