Kupravas, Susāju un Vecumu pagasta diena “Kopā jautrāk”

30.jūlijā saulainais un vasarīgi siltais vakars Borisovas vecdārzā bija piepildīts ar dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm.

Kā jau daudziem zināms, Viļakas kultūras nams ir ņēmis administratīvā pārraudzībā Kupravas, Susāju un Vecumu pagasta mākslinieciskos kolektīvus un radās kopīga doma veidot pasākumu, lai visi pagastu radošie un aktīvie ļaudis sanāktu vienuviet!

Apmeklētāji un pasākuma dalībnieki varēja vērot pagastu māksliniecisko kolektīvu priekšnesumus, tikmēr pagastu izveidotās komandas pildīja viktorīnas par Kupravas, Susāju un Vecumu pagastiem. Jautru garu un pozitīvu noskaņojumu nodrošināja Susāju dramatiskā kolektīva dalībnieki un Kupravas dāmas. Varējām klausīties Borisovas tautas nama senioru vokālā ansambļa “Atvasara” un Kupravas jauniešu vokāli instrumentālā ansambļa “Strautiņš” muzikālo sniegumu. Pasākumos bieži tiek aicināti ciemiņi. Borisovas estrādē ieradās Buranovas vecmāmiņas (Krievu dziesmu ansamblis “Sudaruška”) un līnijdeju grupa “Ziemeļmeitas”.

Pasākuma izskaņā visi klātesošie varēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, kuras sagatavoja Vecumu pagasta sporta darba organizators Romualds Kokorevičs, kā arī meistardarbnīcās – dekoru izgatavošanā, celu jostu pīšanā un ādas apstrādē. Pēc sportiskajām aktivitātēm varējām baudīt karstu zupu un siltu pašceptu maizi.

Pagastiem bija iespēja pierādīt savas prasmes, spējas, atraktivitāti un radošo garu dažādās rotaļās, spēlēs. Visas pagastu komandas veiksmīgi atbildēja uz visiem viktorīnas jautājumiem.

Paldies Kupravas, Susāju un Vecumu pagastu pārvaldēm, amatiermākslas kolektīviem,  meistardarbnīcu vadītājiem – Skaidrītei Veinai, Evitai Zarembai – Krīgerei, Andrim Ločmelim,  sporta darba organizatoram Romualdam Kokorevičam, zupas meistarei Inesei Petrovskai un maizes cepšanas meistaram Haraldam Dvinskim, kā arī mūsu čaklajam darba rūķim Marijai Bukovskai.

Ceram, ka nākošajā gadā tiksimies Kupravas vai Susāju pagastā!

Teksts: Normunds Orlovs

Foto: Marija Bukovska

 

 

           

Citas ziņas no šīs kategorijas

Latgaliešu dziesmu konkurss Viļakas Valsts ģimnāzijā

12.martā VVĢ zālē pulcējās skolēni, skolotāji un ciemiņi uz latgaliešu dziesmu konkursu, kurš notiek ...

Konkursā ”Gada balva uzņēmējdarbībā” 11 laureāti

Uzvarētāji noskaidroti, bet  intriga par godalgu saņēmējiem tiek paturēta noslēpumā līdz pat apbalvošanas dienai, ...