Pilngadības svētki Viļakā izskanējuši!

Sestdien, 23.jūlijā Viļakas estrādē caur baltu, ziediem rotātu arku ienāca Medņevas, Susāju, Vecumu, Žīguru pagastu un Viļakas pilsētas smaidošie, dzīvespriecīgie 18 gadnieki.

Svētki šoreiz notika TV šova “Izklausies redzēts” noskaņās.

Jauniešiem bija iespēja tikties ar pasaules mēroga slavenībām – Džozefu Linnu no grupas ELO, BONY M, Buranovas vecmāmiņām un Little Big.

Retro noskaņai gan pasākuma vadītāji Inese un Zintis, gan svētku viesis –  grupas “Apvedceļš” līderis, solists un dziesmu autors Jānis Krūmiņš – ieradās ar svētkiem sapostu žigulīti. Mūziķa populāro dziesmu “Zemenes” dziedāja visi, arī jaunieši, bet sadarbībā ar grupu “Bermudu divstūris” radīto dziesmu “Brāl’ ar dzīvi nekaulē” pavadīja atraktīva deja.

Kā šādiem svētkiem pienākas, bija daudz foto mirkļu – ar ziediem un dāvanām rokās, kopā ar vecākiem, radiem, draugiem, koncerta dalībniekiem un pie izpušķotā žigulīša.

Sakām sirsnīgu paldies Žīguru kultūras nama līnijdeju grupai “Punktiņi, Viļakas kultūras nama krievu dziesmu ansamblim “Sudaruška”, rokenrola dejotājiem – Līgai Bratuškinai, Sofijai Zarembai, Kristiānam Šaicānam un Zintim Dvinskim, Medņevas dramatiskā kolektīva “Savējie” dalībniekiem – Andrim Babānam, Jānim Babānam, kā arī Sabīnei Zarembai, Marijai Bukovskai un Jānim Cercinam par aktīvu līdzdalību Pilngadības svētku “Izklausies redzēts” radīšanā!

Pateicamies Balvu novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītājai Rudītei Krūmiņai par klātbūtni svētkos un sirsnīgajiem vēlējumiem mūsu jauniešiem!

Paldies jauniešiem un viņu vecākiem, ka atkal Viļakā varējām svinēt tik skaistos, gaišos svētkus – Pilngadības!

Teksts – Viļakas kultūras nama pasākumu organizatore S.Kupriša

Foto – M.Bukovska

Citas ziņas no šīs kategorijas

Uzspēlē “Trip-Trip” pierobežā

Laika posmā no 8. maija līdz 8. jūnijam aicinām Viļakas un Baltinavas iedzīvotājus un ...

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale sasauc Izglītības, kultūras un sporta jautājumu ...