Mobilais veselības aprūpes centrs bērniem līdz 18 gadiem būs Balvos

2022.gada 29.jūlijā no plkst. 9.00 Balvos Raiņa iela 52 (pie Sociālās pārvaldes)  pieņems Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti – okulists un alergologs.

RMHC Latvija misija ir sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem nokļūt pie ģimenēm ar bērniem tuvāk viņu mājām un padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus visā Latvijā, īpaši tās attālākajos lauku reģionos, kur medicīnas speciālistu trūkuma, ģimeņu trūcīguma vai citu iemeslu dēļ bērniem ir apgrūtināta iespēja saņemt medicīnisko palīdzību savlaicīgi.

Mobilais veselības aprūpes centrs nodrošina bērnu oftalmologa, otolaringologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa, mikrologopēda un pediatra konsultācijas.

Bērnu apskašu rezultāti un diagnozes tiek reģistrētas datu bāzē, kas ļauj veikt statistiku par situāciju bērnu veselības jomā.

Konsultācijas notiek transporta līdzeklī, kas ir 12 metrus garš un speciāli piemērots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Tajā ir uzgaidāmā telpa un divi ārstu kabineti, viens no kuriem īpaši piemērots oftamaloga konsultācijām ar visām tam nepieciešamajām diagnostikas iekārtām. 

Bērniem līdz 18 gadiem par izmeklējumiem nav jāmaksā un nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Tomēr būtu vērtīgi, ja kāda informācija par bērna veselības stāvokli tomēr būtu pieejama. Tas atvieglotu speciālistu darbu diagnostikā, kā arī ietaupītu izmeklējumu laiku.

Darba diena sākas no 9.00 un viens speciālists var pieņemt 20 bērnus, katram bērnam veltot 15 – 20 minūtes.  Svarīgi, lai katrs bērns saņemtu pilnvērtīgu un kvalitatīvu medicīnas aprūpi, tāpēc ir ļoti svarīgi atcerēties, ka ārsti pieņem pēc iepriekšēja pieraksta.

Pierakstu veic Balvu novada Sociālās pārvaldes Sabiedrības veselības speciāliste Evita Teice pa telefonu 28674458 (darba dienās no 8.30- 17.00)

Dodoties uz ārstu vizīti lūdzu paņemt bērna personas apliecinošu dokumentu!

Citas ziņas no šīs kategorijas

Dāvana Viļakas katoļu baznīcai 130 gadu jubilejā

Šogad, svinot Viļakas Romas katoļu baznīcas 130 gadu konsekrācijas, iesvētīšanas jubileju, draudzes prāvests Guntars ...

Citāda ekskursija pa Viļakas pilsētu

Viļakas muzejs laika posmā no 6.jūlija līdz 24.augustam organizēja individuālu pasākumu “Vēsturiskā ekskursija pa ...

Biedrība “RITINEITIS” realizē projektu “Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē!”

Biedrība “RITINEITIS” realizē projektu “Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē!”, kura mērķis ir stiprināt un nodrošināt atbalstu ...