Ģimeņu un tautas orientēšanās sacensības “Starts vasarai Viļakā”

2022.gada 28.maijā Viļakā pie “Ezertūres” notika Ģimeņu un tautas orientēšanās sacensības “Starts vasarai Viļakā”,  kas ir projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/073 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē”  pasākums.

Pasākumā neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem, piedalījās 40 dalībnieki, deviņās grupās, kuri bija ieradušies arī no Balviem un Rēzeknes, lai iepazītu Viļakas pilsētas burvību.

Kopumā piedalījās gan profesionāli orientēšanās sacensību dalībnieki, gan iesācēji, kā arī bija dažas ģimeņu komandas, gan arī dalībnieki, kas vēlējās tikai iepazīt orientēšanās sacensību būtību.

Dalībnieki varēja startēt brīvi izvēlētā laikā no plkst. 11.00 līdz 12.30, distances veikšanai atvēlējot 2 stundas, kuru laikā bija jāatrod pēc iespējas vairāk kontrolpunktus. Pirms starta dalībniekiem tika izsniegtas kartes ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām. Kopumā Viļakas pilsētas teritorijā bija izvietoti 24 kontrolpunkti. Viena no dalībniecēm, lai atrastu visus kontrolpunktus bija mērojusi 14 km.

Kontrolpunkti Viļakā lielākoties bija izvietoti pie dažādiem tūrisma objektiem, baznīcām un arī mazāk zināmās vietās.

Pilsētas viesi bija priecīgi par iespēju iepazīt Viļakas pilsētu, savukārt vietējie savādāk un aktīvāk pavadīt brīvo laiku.

Ģimeņu konkurencē pirmo vietu ieguva Bodrovu ģimene no Balviem.

Teksts: pasākuma vadītāja Inese Matisāne

Foto: Inese Matisāne un Andris Zelčs

Citas ziņas no šīs kategorijas

Paziņojums

AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” elektroniskajā izsolē elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv/ ar augšupejošu soli ...

Paziņojums

21. decembrī stāsies spēkā grozījumi SIA “Balvu autotransports” maršrutā Nr.5046 Balvi-Viļaka-Žīguri, nosakot reisa plkst.15.00 ...

LUCAS 2022 apsekojums: Zemes lietojuma un zemes seguma statistiskais apsekojums

Apsekojums notiks no 2022. gada maija līdz oktobrim. Apsekojumā Latvijā ir iekļauti 3385 punkti. ...