Sesto raidījumu “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” skatieties jau 19.decembrī!

Latgales reģionālā televīzija turpina raidījumu ciklu “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” arī šogad. Jaunajā sezonā skatītājiem piedāvājam 10  raidījumu ciklu “Latvijas ciemi-autoveikalam pa pēdām”, kuru gaitā sekojot autoveikalu maršrutiem iegriezāmies pie Tukuma, Kuldīgas, Jēkabpils, Cēsu un citu Latvijas novadu iedzīvotajiem.

     Sestajā raidījumā dosimies uz Latgales ziemeļiem – tagadējo Balvu novadu, kur tiksimies ar Bērzpils pagasta Kiļaukas ciema iedzīvotāju Venu Topferi, aprunāsimies ar Apšenieku un Kononu ciemu iedzīvotajiem, iegriezīsimies Lazdulejas pagasta Petrovkas ciemā, kā arī ciemosimies pie Tilžas pagasta Siliņu ciema iedzīvotājas Martas kundzes.

   Raidījumu cikls “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” vēstīs par izzūdošiem Latvijas ciemiem, kur dzīvo mazāk, nekā 100 iedzīvotāji. Pie raidījuma varoņiem dosimies kopā ar autoveikalu, kas bieži ir vienīgā iespēja, kā iegādāties pārtiku un pirmās nepieciešamības preces, tāpēc autoveikala ceļš ir savdabīgs gids, kas arī vedīs uz šiem ciemiem un viensētām, kur joprojām dzīvo cilvēki.

     Cilvēku skaitam samazinoties, arvien biežāk ekonomiska, kultūras un citas dzīves jomas, galvenokārt koncentrējas ap pilsētām, taču reģionos joprojām paliek lauku teritorijas, kur dzīvo cilvēki ar tādiem resursiem, kas ir pieejami uz vietas. Caur raidījumu “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” mēģināsim pavērot sociālos procesos, kas pašlaik norisinās laukos.

 6.raidījumu skatāties 19.decembrī plkst.11:30 un 23:00 kanāla TV24 un 21.decembrī  18:30 ReTV virszemes apraidē Latgales logā.

Latgales reģionālā televīzija raidījumu izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2021

Projekta vadītāja, LRT žurnāliste Svetlana Dudarenoka
Publicitātes foto (autors – A.Mažāns)

Citas ziņas no šīs kategorijas

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu ...

Apmācību cikls „Līdzdalības un līderības prasmes”

Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021.gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā, programmas “Demokrātijas ...

Paziņojums

Ņemot vēra COVID 19 saslimstības dinamiku Latvijā un balstoties Latgales epidemioloģijas ekspertu sniegtajām ziņām ...