Viļakas pilsēta rotājas Ziemassvētkiem

Ar Pirmo Adventi Viļakas pilsētā, pie Viļakas pilsētas pārvaldes ēkas, iedzīvotājus un viesus priecē Adventes vainags. Pie Adventes vainaga sagaida briežu ģimene un sniegavīri.

Viļakas pilsētas galvenā egle ir 7m augsta, atvesta no Žīguru mežiem. Pilsētas egle šogad tērpusies jaunās 400 m zaļajās LED virtenēs, 100 m silti baltajās LED virtenēm ar iemirdzēšanos, 5 gab. silti baltajām LED sniegpārslām Kristen ar iemirdzēšanos, kā arī ar iepriekšējos gados iegādātajām LED sniegpārslām Kristen. Svētku egle iemirdzējās 2.decembrī plkst. 16:00. Valstī noteiktās ārkārtas situācijas un ierobežojumu dēļ Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākums netika organizēts. Aicinām doties apskatīt eglīti jebkurā sev vēlamā laikā. Pilsētas egle ar LED lampiņām rotāsies no plkst. 16:00 – 8:00, jo ir uzstādīta uz taimera, bet Ziemassvētku nedēļā svētku egle mirdzēs bez pārtraukuma. Pilsētā iemirdzēsies vēl gaismiņas, lai Ziemassvētku sajūta būtu vēl jūtamāka.

Paldies, Balvu Teritoriālajai invalīdu biedrībai un tās vadītājai Marijai Duļbinskai par atjaunoto Viļakas pilsētas simbolu ezīti uz Abrenes un Pils ielas krustojuma un atjaunoto Adventes vainagu pie Viļakas pilsētas pārvaldes.

Paldies, Viļakas pilsētas pārvaldes darbīgajiem rūķiem un vadītājam Oļegam Keskam par izraudzīto, uzstādīto un izrotāto eglīti.

“Ar gaišām domām Ziemassvētki nāk,
Lai tumsas kupenas mēs izbrist spētu,
Lai saprastu – vien mīlestība māk
Ar sauli sirdi piestarot un sētu.”

Lai gaišs svētku gaidīšanas laiks! Lai Ziemassvētku miers un klusums dod spēku visu cerību un domu piepildījumam Jaunajā gadā!

Teksts un foto: Daiļdārzniece Kristīne Rundzāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Uzstādīts jauns informatīvais stends pie Viļakas ezera salas pastaigu takas

Viļakas ezera salas pastaigu taka  ir kļuvusi par jaunu gala pieturu un pastaigas vietu ...

“Latgales prozas lasījumos 2021” uzvar Annele Slišāne

Decembra vidū izskanēja starptautiskais festivāls “Prozas lasījumi” un kā viens no tā noslēguma pasākumiem ...

Uzņem kandidātus mācībām Valsts robežsardzes koledžā

Valsts robežsardzes koledžas profesionālās tālākizglītības programmas “Robežapsardze” (3.profesionālās kvalifikācijas līmenis) apguvei, par valsts budžeta ...