Viļakas pilsēta rotājas Ziemassvētkiem

Ar Pirmo Adventi Viļakas pilsētā, pie Viļakas pilsētas pārvaldes ēkas, iedzīvotājus un viesus priecē Adventes vainags. Pie Adventes vainaga sagaida briežu ģimene un sniegavīri.

Viļakas pilsētas galvenā egle ir 7m augsta, atvesta no Žīguru mežiem. Pilsētas egle šogad tērpusies jaunās 400 m zaļajās LED virtenēs, 100 m silti baltajās LED virtenēm ar iemirdzēšanos, 5 gab. silti baltajām LED sniegpārslām Kristen ar iemirdzēšanos, kā arī ar iepriekšējos gados iegādātajām LED sniegpārslām Kristen. Svētku egle iemirdzējās 2.decembrī plkst. 16:00. Valstī noteiktās ārkārtas situācijas un ierobežojumu dēļ Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākums netika organizēts. Aicinām doties apskatīt eglīti jebkurā sev vēlamā laikā. Pilsētas egle ar LED lampiņām rotāsies no plkst. 16:00 – 8:00, jo ir uzstādīta uz taimera, bet Ziemassvētku nedēļā svētku egle mirdzēs bez pārtraukuma. Pilsētā iemirdzēsies vēl gaismiņas, lai Ziemassvētku sajūta būtu vēl jūtamāka.

Paldies, Balvu Teritoriālajai invalīdu biedrībai un tās vadītājai Marijai Duļbinskai par atjaunoto Viļakas pilsētas simbolu ezīti uz Abrenes un Pils ielas krustojuma un atjaunoto Adventes vainagu pie Viļakas pilsētas pārvaldes.

Paldies, Viļakas pilsētas pārvaldes darbīgajiem rūķiem un vadītājam Oļegam Keskam par izraudzīto, uzstādīto un izrotāto eglīti.

“Ar gaišām domām Ziemassvētki nāk,
Lai tumsas kupenas mēs izbrist spētu,
Lai saprastu – vien mīlestība māk
Ar sauli sirdi piestarot un sētu.”

Lai gaišs svētku gaidīšanas laiks! Lai Ziemassvētku miers un klusums dod spēku visu cerību un domu piepildījumam Jaunajā gadā!

Teksts un foto: Daiļdārzniece Kristīne Rundzāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Restaurējam Viļakas katoļu baznīcas ērģeļu pirmo manuāli

2020.gada vasarā turpinās Viļakas Romas katoļu baznīcas ērģeļu restaurācija. Valsts Kultūrkapitāla fonds ar 4500,00 ...

Jauns bruģa ceļš uz Viļakas Romas katoļu baznīcu

“”Es cenšos labas lietas darīt katru dienu. Ja katrs darītu kaut ko labu, iedomājieties, ...

Svinīgā ceremonijā apbalvoti Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks 2020“ saņēmēji

Svinīgā ceremonijā, ko sestdienas, 6. marta, vakarā no Latgales vēstniecības GORS tiešraidījusi Latvijas Televīzija, ...