Viduču pamatskola sagaida svētkus!

13.novembris, sestdiena, Viduču pamatskolā bija īpaša diena ne tikai tāpēc, ka tā bija darbdiena. Tā bija diena, ko mēs ar saviem darbiem, mācīšanos veltījām dzimtenei, sagaidot tās 103.dzimšanas dienu!

Rītu sākām ar visas skolas kopēju satikšanos tiešsaistē, kad priecājāmies redzot skolasbiedrus, kad klausījāmies skolas direktores Ināras Sokirkas uzrunu, kad visi kopīgi skolotājas Initas Raginskas vadībā dziedājām himnu. Turpinājām dienu savās klasēs vai attālināti klašu audzinātāju vadībā atkārtojot, uzzinot jaunus faktus par Latvijas pagātni, dabu un kultūru, iemācoties dažādas prasmes un izmēģinot veiksmi sacenšoties. Bija gan sarunas par matemātiku, gan rokdarbi, gan veselībai veltītas nodarbības. Skolēni piedalījās Vislatvijas sarunu stundā „Veselība un vakcīnas”, sacentās tiešsaistes viktorīnā „Mana Latvija”, skatījās videomateriālus un multiplikācijas filmas.

Centrālais dienas notikums bija koncertlekcijas „Lāčplēša dienā” noskatīšanās. Tas bija Latvijas spilgtāko mūziķu un izpildītāju veidots pasākums skolēniem valsts svētku laikā, ko ierakstā piedāvāja Jānis Ķirsis un Rūta Dūduma-Ķirse. Skolēni un arī viņu ģimenes locekļi ar interesi vēroja koncertlekciju, pēc tam strādājot ar darba lapām, kas bija pašu autoru un arī mūsu mūzikas skolotājas Initas veidotas. Paldies iniciatīvai Latvijas skolas soma par dāvāto iespēju!

Foto: sākumskolas skolēnu darbi, dienu noslēdzot

Teksts, foto: A.Ločmele, Latvijas skolas soma koordinatore Viduču pamatskolā

Citas ziņas no šīs kategorijas

Stompaku stāsts Eiropas kultūras mantojumu dienu lapā

Pirms kāda laika Viļakas novada muzejs saņēma vēstuli, kurā bija aicinājums visiem tiem, kas ...

Par Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darba organizāciju ārkārtējās situācijas apstākļos

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.1. un ...

No 1.septembra VID apkalpos klientus Balvos

No 2021. gada 1. septembra Valsts ieņēmumu dienests (VID) sadarbībā ar Balvu novada pašvaldību ...