Ziemeļlatgale tiek pārstāvēta starptautiskajā izstādē “Riga Food 2021”

Šogad no 9.septembra līdz 11.septembrim Rīgā norisinājās 26. Starptautiskā pārtikas izstāde “Riga Food 2021”, kuras laikā norisinājās arī “Tūrisma tirdziņš” un nozares speciālistiem šī bija ilgi gaidīta tikšanās ar kolēģiem un izstādes apmeklētājiem.

Trīs dienu garumā visiem interesentiem bija iespēja ne tikai nobaudīt un atklāt jaunas garšas, bet arī uzzināt rudens sezonas aktuālākos tūrisma maršrutus un piedāvājumus reģionos.

Ziemeļlatgale tika pārstāvēta Latgales kopīgajā stendā kopā ar z/s Kotiņi. Apmeklētājiem bija pieejama informācija par jauno GreenWays jeb zaļie ceļi maršrutu Viļaka – Balvi – Gulbene, kā arī par jauniem un jau iemīļotiem tūrisma objektiem Balvu novadā  un visā Latgalē.

Izstādes apmeklētājiem Latgales stendā bija iespēja nogaršot AS “Preiļu siers”, ražoto sieru “Čedars” , nodegustēt trīs veida Latgolys šmakovku , kas ražota Malnavā un arī  nobaudīt pērļu grūbu putru no z/s Kotiņi.

Dalība izstādē notika ar pašvaldību un Latgales Tūrisma asociācijas atbalstu.

Tūrisma nozare šobrīd gatavojas nākamā gada tūrisma izstādei, kas plānota 2022. gadā “Balttour” no 4. līdz 6. februārim. Būs ieteikumi, padomi un īstie virzieni – viss par un ap “jauno normālo tūrismā”!

Īpaša pateicība tiek izteikta z/s Kotiņiem, kuri sniedza iespēju cienāt izstādes dalībniekus ar gardo pērļu grūbu putru. Izstāde tika aizvadīta veiksmīgi, iegūstot gan jaunus kontaktus, gan sadarbības partnerus, kā arī tika veikta apmaiņa ar tūrisma materiāliem.

Teksts un foto:  Viļakas muzeja tūrisma speciāliste Inese Matisāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Skatuves runas konkurss

Ik gadu 2.semestra pirmajā pusē Latvijas novados notiek skatuves runas konkursi. Šogad tas tika ...

NVA aicina darba devējus līdz 21. maijam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

  Covid-19 infekcijas izplatības riska novēršanai, aicinām sadarbības partnerus un klientus ievērot piesardzības pasākumus! ...

Ziemellatgales atbrīvošanas simtgade

Sagaidot Viļakai un visam novadam zīmīgo datumu, tika sagatavota plaša programma, kuras 8.janvāra pasākumi ...