#labsvaibs mudina uz iekšējo mieru un harmoniju

Turpinās jaunizveidotā Balvu novada jaunatnes darbinieku un jaunatnes darbā iesaistīto pārstāvju kopīgi izstrādātā projekta Nr. VP2021/1-110#Labsvaibs” īstenošana. Tas uzsākās jūlijā ar aktivitāti “Atkalsatikšanās”. Otrā aktivitāte „Labs vaibs” tika plānota pie Svātūnes ezera, taču nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ notika Baltinavas vidusskolas sporta hallē.

Tā kā projekta aktivitātes galvenokārt ir vērstas uz atbalsta sniegšanu un pandēmijas psihoemocionālo seku mazināšanu jauniešu vidū, šīs aktivitātes galvenais mērķis bija veidot jauniešu izpratni par pašpalīdzības veidiem, ko iespējams izmantot ikdienā savas psihoemocionālās veselības uzlabošanai.

Pasākuma laikā jauniešiem kopā ar jogas pasniedzēju Veltu Supi bija iespēja sajust un iepazīt savu enerģiju, jogu, gūstot praktiskas iemaņas, ko izmantot ikdienas gaitās, lai novērstu paniku, trauksmi un mazinātu stresu, kā arī gūtu pozitīvas emocijas. Pozitīvākās atsauksmes jauniešu vidū guva Tibetas skanošo trauku meditācija, kuras mērķis ir sasniegt apgaismību un, protams, relaksācija. Tāpat tika sniegts priekšstats par ēteriskajām eļļām kā atbalstu cīņā ar stresu un tā radītajām sekām. Aktivitātes laikā jaunieši dalījās savās pārdomās, emocijās un pieredzē, kā ēteriskās eļļas ir palīdzējušas uzlabot emocionālo labsajūtu un dabisko ārstēšanu.

 „Labs vaibs” aktivitāte pulcēja Balvu novada jauniešus un jaunatnes darbiniekus, lai veicinātu sevis un apkārtējo pieņemšanu, ļautu iepazīt dažādas relaksācijas metodes, ko izmantot mājas apstākļos.

Dažādas šī projekta aktivitātes un grupu nodarbības notiks līdz šī gada nogalei, tāpēc ikviens, kurš jūt vajadzību būt kopā ar citiem jauniešiem, ir gaidīts, sekojiet informācijai sociālos tīklos un informatīvajā platformā “Atpakaļ nākotnē” sociālajā tīklā Facebook un jauniešu centru kontos. Seko “#labamvaibam” kopā ar Balvu novada jaunatnes jomas aktīvistiem!

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu organizatore Solvita Logina

Foto no projekta arhīva

Citas ziņas no šīs kategorijas

Nometnes “Izzini vērtības” dienasgrāmata

28.06.2022. Sākam vasaras nometni “Izzini vērtības” Viļakā ar 30 bērniem no dažādām vietām plašajā ...

LIAA pagarina pieteikšanos uzņemšanai pirmsinkubācijas programmā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori pagarina pieteikšanās termiņu 2022. gada pavasara ...

Noslēgti līgumi par ēku vienkāršotu atjaunošanu Viļakā

Šajā pavasarī tiek uzsākta divu ēku vienkāršota atjaunošana Abrenes ielā 9 un Balvu ielā ...