Līgo svētku ieskaņa pie Medņevas Tautas nama

Nāc, nākdama Jāņu diena

Visi ļaudis tevi gaida …”

Gaida ar cerību, ka viss piepildīsies, viss mainīsies, dzīvosim  un dziedāsim tālāk.

Folkloras kopa “Egle” ar skanīgu dziesmu atklāja  Aijas Keišas plecu lakatu izstādi. Aija pastāstīja, ka šo hobiju sākusi 2018. gadā un ir vairāk kā simts lakatu autore, daudzi jau ir aizceļojuši uz tuvāko un tālāko apkārtni. Aijai ir vairāki hobiji, un visi tiek darīti no sirds un ar mīlestību, arī lakatu aušana un muzicēšana.

Klātesošie un apmeklētāji iegādājās  Aijas lakatus un kaklarotas, Anitas sierus, kopā ar Valentīnu Kaļāni pinām vainagus. Dziedājām kopā ar folkloras kopu “Egle”, etnogrāfisko ansambli, muzikantu Alfrēdu Circeni un Aiju Keišu.

Paldies  Aijai Keišai, folkloras kopai “Egļe” un Inārai Sokirkai, Medņevas Etnogrāfiskajam ansamblim, Alfrēdam Circenim, Valentīnai Kaļānei un Ligitai Brokānei.

Medņevas Tautas nama vadītāja Skaidrīte Šaicāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Balvu novada Sociālā pārvalde informē, ka trūcīgām un maznodrošinātām personām ir iespēja saņemt bezmaksas medicīniskās aizsargmaskas (1 iep./50gab personai).

Aizsargmaskas izsniedz, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un izziņu par mājsaimniecības atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ...

VID muitas kontroles punktu darba laiks Lieldienās

Valsts ieņēmumu dienests (VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas ...

Viļakas novada domes kārtējā sēde

Viļakas novada domes kārtējā sēde tiek sasaukta 27.08.2020. plkst.15.00 Viļakas novada domē, Abrenes ielā ...