Piedalies Balvu novada nākotnes veidošanā!

Vai esi Balvu, Baltinavas, Rugāju vai Viļakas novada iedzīvotājs? Varbūt Tu šajos novados strādā vai pavadi daļu no savas ikdienas, varbūt Tavi bērni apmeklē kādu novadā esošo Sporta skolu vai izmanto kādu citu novadā piedāvāto pakalpojumu?

Tieši šobrīd SIA METRUM kopā ar novadu pašvaldībām izstrādā jaunā Balvu novada ilgtspējības stratēģiju un attīstības programmu. Esam uzsākuši iedzīvotāju un uzņēmēju viedokļu noskaidrošanu par jaunveidojamā Balvu novada attīstības tendencēm, organizējot aptauju. Papildus esam izveidojuši platformu balvi.tergis.lv kā papildus rīku pakalpojumu pieejamības apzināšanai un to vajadzībām Balvu novadā.

Interaktīvajā kartē ir iespēja norādīt, kādi pakalpojumi konkrētās vietās būtu vajadzīgi, kā arī ir dota iespēja sniegt priekšlikumus, kas tiks izvērtēti un ņemti vērā plānošanas dokumentu izstrādes procesā.

Platformā priekšlikumu sniegšana ir anonīma un to varēs izmantot visā dokumentu izstrādes posmā. Pirms darba uzsākšanas, aicinām ieskatīties lietošanas pamācībā.

Dodies uz balvi.tergis.lv un piedalies Balvu novada nākotnes veidošanā!

Citas ziņas no šīs kategorijas

Lūkojām pieredzi Limbažu un Valmieras novados

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild ...

Radošo ideju nedēļa

Janvāra vidus Viļakas jauniešu iniciatīvu centra facebook lapā bija radošu ideju pilns. Katru dienu ...