Kopā ar LATVIJAS SKOLAS SOMU attālinātā režīmā

Sarunāties var nemaz neesot blakus, mācīties var attālināti, arī mākslu var baudīt, nebraucot uz Rīgu vai Rēzekni. Tā arī darīja Viduču pamatskolas skolēni, kas kopā ar saviem ģimenes locekļiem Starptautiskās ģimenes dienas un Māmiņu dienas priekšvakarā noskatījās teātra/cirka izrādi “Alise Brīnumzemē” – radās izdevība visiem kopā ieslīgt brīnumu pasaulē, ko radīja iluzionisti Dace un Enriko Pecolli.

Papildus teātrim mazākajiem skolas skolēniem bija piedāvāts  noskatīties animācijas filmu programmu Zelta Pavasaris: Grieķijas dārgumi; Rezgalības 2; Pavasaris Vārnu ielā; Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi; Putnubūris. Lielākie skolasbērni bija nodarbināti zinātniskā teātra LABOROTORIUM tiešsaistes stundā, kad varēja uzzināt, kā mūsdienās zinātne palīdz veidot filmas un teātra izrādes.

Jautājām, kā patika izrāde, multiplikācijas filmas, nodarbības. Lūk ko atbild skolēni!

  • Man ļoti patika zinātniskā teātra LABOROTORIUM nodarbība!
  • Īsi, interesanti pastāstīja par filmu un kino aizkulisēm. Ļoti noderīgi !
  • Labdien, bija ļoti interesanti, it sevišķi kad sāka radīt dažādas reakcijas, gribētos piedalīties vēl kaut kādā līdzīgā stundā.
  • Bija interesanti un tagad es apsveru domu saistīt savu profesiju ar šo.
  • Un tas uguns vienkārši superīgi. Ļoti, ļoti patika!

Paldies LATVIJAS SKOLAS SOMAI no Viduču pamatskolas!!!

Skolēnu atsauksmes un zīmējumus apkopoja A.Ločmele

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Pozitīvas pārmaiņas saimniecībā “Vītoliņi”

Saimniecības “Vītoliņi” saimnieks Viktors Sobols pagājšgad realizēja projektu Nr.2019-VND-2-06 “Uzņēmējdarbības attīstība Viļakas novada Šķilbēnu ...

Orientēšanās spēle “Marienhauzenai 730”

2023.gada 4.augusta vakarā Viļakā notika orientēšanās spēle “Marienhauzenai 730”. Ikvienam interesentam bija iespēja uzzināt ...

Kotra dīna kuo pīdzeivojums

Šogad augusta nogalē desmit dienu garumā tika svinēti “Svātki Upītie”. Šo dienu garumā notika ...