Aprīlī atsākās būvdarbi bijušajā linu fabrikas teritorijā

Par balto un sniegoto šī gada ziemu priecājās bērni, jaunieši un pieaugušie, bet būvfirmām būvobjektos bija iestājies tehnoloģiskais pārtraukums sakarā ar neatbilstošiem laika apstākļiem. Arī SIA  “ĢL Konsultants” brigādes, kuras veic būvdarbus objektā bijušajā linu fabrikas teritorijā Viļakā, saņemot atbalstu no projekta Nr.5.6.2.0/17/I/022 “Uzņēmējdarbības attīstība Austrumu pierobežā”, bija devušās tehnoloģiskajā pārtraukumā.

Sākoties piemērotiem laika apstākļiem, būvdarbi objektā atsākās. Nepilnu mēnesi būvnieks centīgi strādā, jo objekta nodošanas termiņš (līdz Jāņiem), ir jau pavisam tuvu. Teritorijā jau sāk iezīmēties būvprojektā noteiktās rekreācijas zonas. Ir skaidri redzams, kur būs ceļš, celiņi, stāvlaukums, kur atradīsies pieslēguma vietas kempingiem un kur atradīsies mājiņas, kuras būs iespējams iznomāt tuvākiem un tālākiem viesiem un tūristiem.

Šobrīd SIA  “ĢL Konsultants” teritorijā ir ierīkojusi notekūdeņu un drenāžas sistēmu, par 90 % ir ierīkota arī ūdensvada un kanalizācijas sistēma. Labi, ka zem biezās sniega segas zemes kārtām bija iespējams nostāvēt ziemas sezonā, šobrīd turpinās celiņu un ceļu izbūves darbi.

Projekta īstenošanu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds darbības 5.6.2.specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajam attīstības programmām” sasniegšanā.

Projekta Nr.5.6.2.0/17/I/022 “Uzņēmējdarbības attīstība Austrumu pierobežā” vadošais partneris ir Balvu novada pašvaldība. Šajā projektā sadarbības partneri ir Viļakas, Baltinavas un Rugāju novada domes.

Teksts un foto: Vineta Zeltkalne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Aizsardzības nozares vadība aicina iedzīvotājus Lāčplēša dienā iedegt svecītes māju logos

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, aizsardzības nozares vadība aicina iedzīvotājus godināt Latvijas brīvības cīnītājus, māju ...

Uz trim minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šā gada 30.novembrī, laika periodā no ...

Advente

No dienas dienā visa pasaule jūt, kā tuvojas Ziemassvētku laiks. Kaut sals kož degunā ...