Aicinām pievienoties Viļakas Valsts ģimnāzijas Metodiskās nedēļas nodarbībām “Iedvesmas pēcpusdienas” 19.-23.04.2021.

Ģimnāzijas Metodiskais un tālākizglītības centrs aicina izglītības iestāžu komandas un ikvienu interesentu, kam aktuālas piedāvātās tēmas, piebiedroties stundu īsām nodarbībām visas šīs nedēļas garumā no pl. 15.00-16.00!

Īpaši aicinām pieteikties novada 7.- 11.klašu skolēnus un vecākus uz 21.04. nodarbībām par specializētajiem kursiem, kā Valsts aizsardzības mācība (VAM) un Darba aizsardzība skolā, lai varētu ne tikai noklausīties aktuālo, bet arī uzdot jautājumus Jaunsardzes centra Latgales 2. novada nodaļas vadītājam Jurim Lelim, VAM instruktoram Viļakas Valsts ģimnāzijā un Baltinavas vidusskolā Valentīnam Keišam par VAM vietu un lomu skolas mācību programmā, kā arī IZM plānoto VAM kā obligātā mācību priekšmeta ieviešanu vidusskolās un arodskolās no 2023.gada septembra, kā arī noskaidrot interesējošo SIA ALTA S darba aizsardzības un ugunsdrošības pie speciālistes Viktorijas Baikovas un ģimnāzijas direktores.

Piedāvājumu var apskatīt un reģistrēties šeit.

VVĢ vadības komanda

Citas ziņas no šīs kategorijas

Mežu dienas Taudejānos

Šogad Mežu dienas noritēja Rēzeknes novadā “Taudejāņos”. Ierodoties Latvijas Valsts Meža ekspedīcijas vietā, mūs ...

Biedrība “RITINEITIS” realizē projektu “Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē!”

Biedrība “RITINEITIS” realizē projektu “Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē!”, kura mērķis ir stiprināt un nodrošināt atbalstu ...

Zaļo ceļu iepazīšanās brauciens 18.-19.septembrī

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu atbild  Balvu ...