Apmācību cikls „Līdzdalības un līderības prasmes”

Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021.gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā, programmas “Demokrātijas kultūra”. Biedrības „RITINEITIS” projekts „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē” (Nr. AIF/2020/SDK/35).

Esam aktīvi savas pilsētas, ciemata iedzīvotāji,  esam biedrība, esam bibliotekāri, esam kultūras darbinieki, esam izglītības darbinieki, esam daži aktīvi cilvēki, esam tādi pāris trakie… esam KOPIENA. Piedāvājam vairāk uzzināt par vienotu kopienas jēdziena izpratni un pilnveidot savas līdzdalības un līderības prasmes.

Projekta „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē” ietvaros ceturtdienās no 15:00 aicinām tiešsaistē piedalīties apmācību ciklā „Līdzdalības un līderības prasmes”, apgūstot aktuālas tēmas attālināti, kamēr to nevar darīt klātienē.

25.martā plkst. 15:00 „Apzināta kopienas veidošana”

Kas ir kopienas un kāda no tām jēga, kā palīdzēt cilvēkiem justies piederīgiem. Vērtības un ko tas, ka ir vienotas/ kopīgas vērtības, var dot kopējās lietas labā.

Ilze Zvejniece- koučs un neformālās mācīšanās fasilitatore, līdzdalības veicināšanas projektu veidotāja

1.aprīlī plkst. 15:00 „Komandas veidošana un lomas”

8.aprīlī plkst. 15:00 „Vadības stili”

Sandra Zalcmane- lektore ar vairāk kā 12 gadu pieredzi nevalstiskas organizācijas izveidošanā un vadīšanā, profesionāls sociālais darbinieks un koučs

Apmācību ciklā „Līdzdalības un līderības prasmes” plānotas 6 nodarbības. Dalībnieki, kas būs apmeklējuši vismaz četras nodarbības saņems apliecības.

Pieslēgšanās Internet adresē: https://meet.jit.si/azote

  • Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties vai pieteikties
  • Lūgums pievienoties ne ātrāk kā 10 minūtes pirms pasākuma sākuma
  • Ja rodas problēmas ar pieslēgšanos līdz plkst. 15:00 zvaniet 29458539
  • Atverot adresi pārlūkprogrammā, atļaujiet kameras un mikrofona izmantošanu (Allow)
  • Pieslēdzoties korekti ieraksti savu vārdu un uzvārdu

Projekta „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē” aktivitāte „Pilsoniskās izglītības pasākumu cikls “Par un ap demokrātiju”” tiks īstenota līdz 2022.gada 31.augustam.

Projektu ”Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē!” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Dzīves noslēpums ir uzdrīkstēties

2020.gada 28.augustā  Viļakas Valsts ģimnāzijas zālē pulcējās Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas ...

Viļakā remontē un krāso velosipēdus

Jaunais uzņēmējs Rēvalds Šakins ir realizējis Viļakas novada domes atbalstīto projektu Nr. 2021-VND-1-07 “Velosipēdu ...