Iespēja piedalīties virtuālā spēlē, dodoties pastaigā

Ikviens esam noilgojušies pēc interesantām aktivitātēm kopā ar draugiem, tomēr komunikācijai labvēlīgi „laika apstākļi” vēl nav pienākuši, tāpēc savām izklaidēm jāmeklē citāda pieeja.

  1. gada nogalē Viļakas jauniešu iniciatīvu centra komanda radīja interesantu spēli, ko iespējams spēlēt Actionbound platformā,  ievērojot noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības. Ņemot vērā, ka šī bija pirmā spēle, esam guvuši pieredzi un nākamajai spēlei esam veikuši uzlabojumus, lai tā būtu vēl interesantāka.

Lai piedalītos spēlē, mobilajā tālrunī nepieciešams lejupielādēt aplikāciju, kurā jāatrod attiecīgā spēle un uzmanīgi jāseko tās noteikumiem un uzdevumiem, kas uzrādās tālruņa ekrānā.

Spēles laikā tās dalībnieki dodas pastaigā pa Viļakas pilsētu un atbild uz dažādiem jautājumiem, kā arī veic uzdevumus. Jābūt gataviem arī uz lielākiem izaicinājumiem, jo daži no tiem nav tik vienkārši. Pastaigas maršruts tiek norādīts spēles laikā, bet starts ir Viļakas jauniešu iniciatīvu centrs- Parka ielā 42, Viļakā.

Pirmajā spēlē viens no sarežģītākajiem uzdevumiem bija satikt un nofotografēt Viļakas novada domes četrkājaino draugu Muri, tomēr to bija paveikuši vairāki spēles dalībnieki, neskatoties uz to, ka šis mīlulis lielāko dienas daļu pavada siltās telpās un nav nemaz tik viegli sastopams. Atraktīvākie dalībnieki saņēma pārsteigumus. Paldies par piedalīšanos!

27.janvārī būs pieejama jaunā spēle, kuras tematika ir Maestro Raimonds Pauls un viņa mūzika.

Informācija par spēles aktualitātēm pieejama jauniešu centra facebook lapā.

Informāciju sagatavoja centra vadītāja Madara Jeromāne.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Balvu novada domes Tautsaimniecības un vides komitejas sēde

Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2023.gada 19.aprīlī ...

Projektu konkurss Viļakas novada uzņēmējiem

Viļakas novada dome 2020.gadā izsludina projektu konkursu topošo, jauno un tūrisma uzņēmēju projektiem Viļakas ...