Iespēja piedalīties virtuālā spēlē, dodoties pastaigā

Ikviens esam noilgojušies pēc interesantām aktivitātēm kopā ar draugiem, tomēr komunikācijai labvēlīgi „laika apstākļi” vēl nav pienākuši, tāpēc savām izklaidēm jāmeklē citāda pieeja.

  1. gada nogalē Viļakas jauniešu iniciatīvu centra komanda radīja interesantu spēli, ko iespējams spēlēt Actionbound platformā,  ievērojot noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības. Ņemot vērā, ka šī bija pirmā spēle, esam guvuši pieredzi un nākamajai spēlei esam veikuši uzlabojumus, lai tā būtu vēl interesantāka.

Lai piedalītos spēlē, mobilajā tālrunī nepieciešams lejupielādēt aplikāciju, kurā jāatrod attiecīgā spēle un uzmanīgi jāseko tās noteikumiem un uzdevumiem, kas uzrādās tālruņa ekrānā.

Spēles laikā tās dalībnieki dodas pastaigā pa Viļakas pilsētu un atbild uz dažādiem jautājumiem, kā arī veic uzdevumus. Jābūt gataviem arī uz lielākiem izaicinājumiem, jo daži no tiem nav tik vienkārši. Pastaigas maršruts tiek norādīts spēles laikā, bet starts ir Viļakas jauniešu iniciatīvu centrs- Parka ielā 42, Viļakā.

Pirmajā spēlē viens no sarežģītākajiem uzdevumiem bija satikt un nofotografēt Viļakas novada domes četrkājaino draugu Muri, tomēr to bija paveikuši vairāki spēles dalībnieki, neskatoties uz to, ka šis mīlulis lielāko dienas daļu pavada siltās telpās un nav nemaz tik viegli sastopams. Atraktīvākie dalībnieki saņēma pārsteigumus. Paldies par piedalīšanos!

27.janvārī būs pieejama jaunā spēle, kuras tematika ir Maestro Raimonds Pauls un viņa mūzika.

Informācija par spēles aktualitātēm pieejama jauniešu centra facebook lapā.

Informāciju sagatavoja centra vadītāja Madara Jeromāne.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Orientēšanās spēle “Marienhauzenai 730”

Aicinām aktīvi pavadīt piektdienas vakaru individuāli vai komandā, piedaloties 4.augusta orientēšanās spēlē “Marienhauzenai 730”. ...

Ložu šāvēji jauno mācību gadu sāk Tukumā un Dobelē

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas ložu šaušanas nodaļas izglītojamie 19. un 20.septembrī ...