Izaicinājums “Pārgājiens Viļakas novadā”

Kamēr ziema mūs lutina ar baltu sniega segu, aicinām doties dabā baudīt ziemu. Līdz 24. janvārim pieņem izaicinājumu “Pārgājiens Viļakas novadā”.

Kas tev jādara?

Izplāno savu pārgājiena maršrutu vismaz 3 km garumā, metot lokus Viļakas pilsētā vai novada teritorijā, individuāli vai ģimenes lokā. Vari izvēlēties arī jau zināmas dabas takas novada teritorijā.

Ieraksti savu maršrutu kādā no sporta lietotnēm, kas reģistrē veikto maršrutu (Ja tev nav, tad instalē savā viedtālrunī, piemēram Strava).

Publicē to savā sociālā tīkla Facebook kontā ar tēmturi #PārgājiensViļakasnovadā, pievienojot arī pārgājiena laikā tapušus foto.

Nav idejas maršrutam? – Lūk arī jau gatavs pastaigu maršruts „Viļakas mazais aplis”, kuru var apskatīt interaktīvajā kartē: https://ej.uz/tgdy.

Aktīvākie dalībnieki, kuri būs izpildījuši visus nosacījumus piedalīsies izlozē par dāvanām, kuras izlozēsim 25. janvārī un paziņosim uzvarētāju Facebook kontā @visit.vilaka.

Maršrutos aicinām doties, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās novēršanai.

Viļakas novada tūrisma speciāliste Inese Matisāne, tālr.28686600, turisms@vilaka.lv

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ludzā aizvadīts 10. Latvijas Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls „VEZUMS 2020”

Festivālam tika izvirzīti savi mērķi un uzdevumi:*Popularizēt amatierteātru brīvdabas izrāžu žanru. *Aktivizēt mazo lauku ...

Projektu konkurss Viļakas novada uzņēmējiem

Viļakas novada dome 2020.gadā izsludina projektu konkursu topošo, jauno un tūrisma uzņēmēju projektiem Viļakas ...