KINOPUNKTS Viļakas Valsts ģimnāzijā

Laikā, kad ir apstājušies visi aktīvie svētku pasākumi, KINOPUNKTS  piedāvā iespēju  sagādāt skolēniem Ziemassvētku prieku caur kino skatīšanos skolā (Latvijas skolas somas projekta ietvaros). Kinopunkts organizē filmu demonstrēšanas projektus kopš 2008. gada, katru gadu kāpinot demonstrēto filmu skaitu.

Pie mums, uz Viļakas Valsts ģimnāziju, 1.-4.klašu skolēnus sasniedza animācijas filmu izlase “Zelta Ziemassvētki”

Projektā iekļautas sekojošas filmiņas: Baltā pasaka (pēc I. Ziedoņa), Ziemassvētki, ReSgalības, Kraukšķītis  (Animācijas Brigādes leļļu filmiņas), Kad āboli ripo (studija Rija), Māsa un Brālis (studija Dauka), Raganas poga (Nila Skapāna plastelīna tehnikā veidota animācija).

2.klases skolēniem vislabāk patika filmiņa par mazo, mīļo piparkūku vīriņu Kraukšķīti. “Tuvojas Ziemassvētki un es arī cepšu mājās piparkūkas kopā ar māmiņu! “apgalvoja bērni.

Savukārt trešklasnieki ar prieku atcerējās latviešu valodas stundā lasīto I. Ziedoņa Balto pasaku, pēc tam noķēra sniegu un devās ārā zīmēt Balto pasaku, un nu varēja to arī noskatīties!

1.klases bērni izpaudās zīmējumos- “Mums patika visas!”

Daudzus 4.klases skolēnus uzrunāja multfilma ReSgalības, bija jautra un smieklīga,  tikai pietrūka  ierunāta  teksta, viena no nenopietnākajām filmiņām.

Pēdējā mācību nedēļā, pirms došanās Ziemassvētku brīvdienās, katra klase atrada laiku, lai noskatītos un pārrunātu redzēto.

Projekta koordinatore I.Krilova

Citas ziņas no šīs kategorijas

Balvu novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Balvu Novada Ziņas”2023. gada maija numurs ir klāt!

Publicējam Balvu novada pašvaldības izpilddirektora ziņojumu par pašvaldības darbu 2023.gada 1.ceturksnī (3.lpp.). Aicinām iepazīties ...

Audzē ķiplokus, sīpolus un kartupeļus

Jaunais uzņēmējs Elvijs Čeirāns Šķilbēnu pagastā šogad ir pirmais projekta realizētājs Viļakas novada domes ...

Komitejas sēžu darba kārtības

Sociālā un veselības aprūpes jautājumu komiteja Balvu Kultūras un atpūtas centrā Brīvības ielā 61, ...